AC Sparta Praha

1. Celostátní liga U17

Úvod - Zápasy - Mládež

Utkání

1. Celostátní liga U17

8. kolo - 1. Celostátní liga U17 2017/2018

Tréninkové centrum mládeže Strahov, 30. 9. 2017 | 13:15

AC Sparta Praha U17 3:2p (1:1) FC Hradec Králové

Očima asistenta trenéra Martina Bubeníka:

"Prvních 19 minut až do obdrženého gólu vypadala hra jednoznačně. Soupeře jsme až na dva rohové kopy v úvodu do ničeho nepustili. Drželi jsme míč, rychle kombinovali, po ztrátě jsme jednoduše získávali míče zpět, a když dal v 10. minutě Sláma gól, mysleli jsme, že to bude jednoduché. Vše se ale změnilo v 19. minutě, kdy jsme ztratili zbytečně míč ve středu hřiště a soupeř nás potrestal dobře vyřešeným rychlým protiútokem. 

Po obdrženém gólu si Hradečtí začali více věřit, byli důraznější a hra se vyrovnala, ale do konce poločasu se nic vážnějšího nestalo.

Po změně stran hra pokračovala v podobném duchu. Dělal nám problém dobrý pohyb soupeře. Hra byla vyrovnaná, ale na rozdíl od soupeře jsme si vypracovali několik slibných příležitostí. Při jedné z nich byl v 63. minutě sražen ve vápně Hložek a Bláha se z penalty nemýlil. Najednou jsme byli zase lepším týmem, jenže pět minut před koncem bylo po chybě a nedůslednosti obrany opět vyrovnáno. Na to jsme už nedokázali odpovědět, a tak se šlo na penaltový rozstřel, který jsme zvládli. 

I přesto, že jsme nepředvedli ideální výkon, jsme si vypracovali dost vyložených šancí abychom utkání výsledkově zvládli."

 

Domácí

Jméno
Adam Benada - - - -
David Krajinský - - - -
Felix Čejka - - - -
Adam Hložek - - - -
Jan Vokřínek - - - -
Ondřej Hapal - - - -
Šimon Gabriel - - - -
Michal Szewieczek - - - 41.
Matyáš Kozák - - - 53.
Vít Kolář - - - -
Jakub Sláma 10. - - 41.
Václav Bláha 61. - 41.
Matěj Ryneš - - - 53.
Adam Gabriel - - - 41.

Hosté

Jméno
Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři