AC Sparta Praha

1. Celostátní liga U17

Úvod - Zápasy - Mládež

Utkání

1. Celostátní liga U17

7. kolo - 1. Celostátní liga U17 2017/2018

Areál Vl. Marečka, 23. 9. 2017 | 15:00

FC Fastav Zlín 0:3 (0:1) AC Sparta Praha U17

Očima asistenta Martina Bubeníka:

"V úvodních pětadvaceti minutách jsme jasně přehrávali soupeře, během tohoto tlaku jsme si vypracovali řadu šancí a rohových kopů. Za zmínku stojí střely Hapala, Vokřínka a Bláhův samostatný únik. Útoky jsme většinou vedli po levé straně a po jednom takovém se v deváté minutě hezky prokličkoval výborně hrající Szewieczek a střelou zpoza vápna skóroval. Dále jsme si drželi tlak a vytvářeli si šance, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. Poté se Zlínští po jedné vydařené kombinaci osmělili a hra se vyrovnala. Tím, že jsme nepřidali další gól v prvním poločase jsme dali Zlínu šanci zůstat ve hře.

Druhý poločas začal stejně jako končil ten první. Zlepšený pohyb soupeře nám dělal problémy při výstavbě útoku, zlínští získávali snadno míče a podstupovali rychlé protiútoky, s těmi si však poradila dobře hrající obrana. Postupem času jsme byli opět více nebezpeční pro soupeřovu branku. Hlavně střelami Koláře, Kozáka a Ryneše. Gól se nám podařilo dát až v 75. minutě, když Vokřínek prostrčil míč skrz obranu Rynešovi a ten se umístěnou střelou k tyči nemýlil. Další gól padl o tři minuty později, po střele Hapala dorazil míč do prázdné branky Kozák.

Díky pracovitosti a kvalitě se nám podařilo zlomit nekvalitní výkon v úvodu druhého poločasu a tím mít zápas znovu pod kontrolou."

 

Domácí

Jméno

Hosté

Jméno
Adam Benada - - - -
Adam Gabriel - - - 41.
Felix Čejka - - - -
Adam Hložek - - - 55.
Iva Gelashvili - - - -
Jan Vokřínek - - - -
Ondřej Hapal - - - 77.
Šimon Gabriel - - - -
Michal Szewieczek 9. - - -
Václav Bláha - - - 41.
Vít Kolář - - - -
Matyáš Kozák 78. - - 41.
Matěj Ryneš 75. - - 41.
Jakub Sláma - - - 55.
Pavel Hájek - - - 77.
Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři