AC Sparta Praha

WU18: Na turnaji ve Slaném postup do finále

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy

16. 6. 2018 | 20:32zpět na seznam novinek

O víkendu 15-17.6. probíhá tradičně dobře obsazený turnaj WFC Cup 2018 ve Slaném.

Páteční zápas s 1.FC Slováckem a sobotní s Viktorií Plzeň se započítával do skupiny turnaje a zároveň jako dohrávka mistrovské nadstavby. Se Slováckem se první poločas hrál vyrovnaný zápas s naší mírnou převahou. Po gólů Pochmanové jsme se ujali vedení v poločase 1:0. Druhá půle již byla v naší režii a po brankách Paulenové a Dvořákové jsme si připsali 3 body do tabulky turnaje a tři do mistrovské nadstavby. Poprvé se tedy hrálo jak se říká o šest bodů.

V sobotu nás čekala za stejných podmínek Viktoria Plzeň. Poločas 8:0 hovoří za vše. Pokud by trenér soupeře mohl hodit na hřiště ručník a zápas ukončit, určitě by to rád udělal. Konečný výsledek 13:0 Je rekordem letošní soutěže.

Druhý sobotní zápas proti finskému FC Honka měl rozhodnout o tom kdo bude hrát nedělní finále proti vítězi skupiny B. Na úvodní branku Khýrové Finky odpověděly vzápětí vyrovnávací brankou. Ještě na vedoucí gól Dvořákové stačil soupeř odpovědět druhou brankou, ale na perfektně zahraný trestný kop Sonntagové seveřanky další vyrovnávacím gólem už nedokázaly reagovat. S plným počtem bodů postupujeme do finále!!

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři