AC Sparta Praha

WU11: Výhra s lídrem tabulky

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy

4. 6. 2018 | 11:09zpět na seznam novinek

Výhra s lídrem tabulky. To je práce starší přípravky Sparty, která dokázala zvítězit nad vedoucím týmem soutěže Běchovickými Sršni. Ti na podzim na své domácí půdě porazili dívky 8:2. V tabulce vedou s jasným náskokem.

Dívky se soupeře nezalekly a nenechaly chlapcům prostor k rozehrávce. V osobních soubojích byly silnější a hráče předskakovaly. V kombinaci neriskovaly ztrátu míče, ale naopak si pomohly narážečkou se spoluhráčkou.

Vzadu perfektně pracovala obrana, kterou výborně dirigovala brankářka Chumanová. Ta předvedla vynikající výkon a to jak v chytání, tak i v rozehře. Zapojila se i do útočení. V obraně se dobře koncentrovaly na hru Horešovská, Jankovská a Březinová. Svým důrazem otupily útočníky Sršňů.  

Velká pochvala pro Ondračkovou. Pohybovala se celý zápas ve správných prostorech, příkladně bojovala a výborně hrála hlavou. Nebála se vzít zodpovědnost na sebe a střílela, když bylo potřeba. V útoku výborně pracovalo duo blondýnek Truksová, Němečková. Děvčata si na hřišti  rozumí a dobře spolupracují.  Dohromady vstřelily šest branek. To je proti tak kvalitnímu soupeři výborný výkon. Rottová, Lagronová a Černá  se velmi snažily, bojovaly a nic nevypustily. Měly hodně vydařených individuálních akcí. 

Příští neděli sparťanky budou hrát republikové finále přípravek v Brně. Tento zápas napověděl, že Sparta pojede do Brna v herní pohodě se sebevědomím a s dobrou náladou.

Držme jim tedy palce ať se jim v Brně daří jako celou sezonu!

AC Sparta Praha – Běchovičtí Sršni 7:4 (2:2)

branky: 5x Němečková, Truksová, Ondračková

sestava: Chumanová – Horešovská, Březinová, Jankovská – Ondračková, Rottová – Truksová, Němečková, Černá, Lagronová

Hodnocení trenérů P.Hebousse a K.Truksy: "Musíme dívky pochválit. Přesně kvůli takovým zápasům to hrajeme a jsme jen rádi, že dívky tyto zápasy dokáží vyhrát. Tento zápas bychom zařadili mezi zápasy těžké a hodnotíme ho velmi pozitivně s vědomím, že to byla super příprava na republikové finále v Brně. Z výkonu dívek se těšíme a věříme, že navážou na tento zápas a příští týden podají stejný výkon. Máme radost, že i ony se umí z takového výkonu radovat."

 • wu11
 • wu11
 • wu11

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři