AC Sparta Praha

WU11: Bohemia Soccer Cup

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy

18. 6. 2018 | 12:02zpět na seznam novinek

Turnaj, konaný ve Střešovicích, byl pro dívky do 11 let završením úspěšné sezony.  Nebyl důležitý z pohledu výsledků, ale hlavně, aby dívky ukončily sezonu a navzájem si popřály hezké letní prázdniny.

Ve starší  přípravce je dívek hodně a tak se rozdělily na dva týmy. Oba se v zápasech navzájem podporovaly. Protože byly i stejné výkonnosti, setkaly se proti sobě v souboji o umístění. Tento zápas byl pro všechny zajímavý a skončil zaslouženou remízou. Pokutové kopy nakonec rozhodly, že jeden tým sparťanek se umístil o příčku výše. Po skončení tohoto zápasu se oba týmy opět spojily v jeden a děvčata si zakřičela svůj vítězný pokřik.

Komentář trenéra Patrika Hebousse: "Po turnaji si dívky zasoutěžily ve fotbalových šipkách s Pavlem Horváthem, Matúšem Kozáčikem i Markem Bakošem. Když vyhlašování výsledků skončilo, přesunuly se sparťanky s rodiči do místního pohostinství, kde byl pro Spartu připravený raut a všichni se mohli občerstvit. V dobré náladě se také utužila parta rodičů a děvčat, které se již těší na další sezonu".

Sestava Sparty: Kvízová, Bursová – Chumanová, Horešovská, Březinová, Jankovská, Lagronová, Rottová, Prýcová N. - Němečková, Ondračková, Černá, Blechová, Prýcová J., Franzoni Ch., Franzoni L., Herbrychová

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři