Starší žákyně rozdrtily Duklu Praha

22. 10. 2017 | 22:46zpět na seznam novinek

Starší žákyně přivítaly na svém domovském hřišti v Satalicích tým Dukly Praha. Utkání se hrálo většinu zápasu na polovině soupeře. Proto otázkou bylo, jak si sparťanky poradí s proměňováním šancí. V I. poločase kvalita hry někdy skřípala, ale poločasový výsledek 10:0 ukazoval na  jednoznačný průběh utkání.

Ve druhém poločase Sparta začala lépe kombinovat a hrát kolektivněji. Odměnou bylo dalších 15 pěkných vstřelených branek.

Komentář trenérky Haniakové: "Hráčky jsou nabádala, aby si utkání užily, ale nepodcenily. V prvním poločase bylo mnoho nepřesností v zakončení, druhý poločas přinesl kolektivní výkon a o výši vstřelených branek se podělilo celkem 8 hráček. Potěšilo mě, že to byly hráčky různých postů."

AC Sparta Praha - FK Dukla Praha  25:0 (10:0)

Sestava: Trikalová, Fryčová, Galbavá, pokorná, Loudová, Nedvědová, Koptová, Švíbková, Shomstein, Tichá, Rybínová, Sekyrková, Hamplová, Ostrá, Laudinová, Kalousová