Prohra s žáky Českých Budějovic

10. 2. 2018 | 20:55zpět na seznam novinek

Sparťanky jsou už tradičně na soustředění v jihočeské Třeboni. Ubytovány jsou v místních Lázních Aurora od středy 7. února do neděle 11. února.

Tým během soustředění trénuje až třikrát denně: a to na umělé trávě, v posilovně či tělocvičně. Zároveň hráčky mají k dispozici bazén, regenerační prostory a služby maséra nebo fyzioterapeutky. V sobotu se letenské fotbalistky střetly s žáky Dynama České Budějovice U15, hrálo se 2x40 minut.

Dynamo šlo do vedení ve 4. minutě, v 18. minutě však ranou pod břevno srovnala testovaná Slovenka Mikolajová. Sparťanky byly aktivní, v šancích byly Stárová, Mocová či Burkenroad, ale do vedení šel opět soupeř. Vyrovnat se znovu podařilo Mikolajové. Žáci Dynama šli do vedení i potřetí. A stav 3:2 už vydržel až do konce.

Po soustředění budou sparťanky v akci už ve čtvrtek 15. února, na Strahově změří síly ve čtvrtfinále domácího poháru s Viktorií Plzeň. Výkop je v 18:00.

AC Sparta Praha - SK Dynamo České Budějovice U15 2:3 (1:2)

Branky Sparty: 18., 60. Mikolajová
1. poločas: Dorsey - Vyštejnová, Raben, Kladrubská, Dlasková - Bužková, Stárová, Mikolajová, Strom - Mocová, Burkenroad
2. poločas: Pižlová - Dlasková, Moťovská, Raben (Kavalová), Vyštejnová - Bužková, Stárová, Mikolajová, Strom, Koubová - Mocová (Nepokojová)