AC Sparta Praha

Poslední akcí mladších žákyň byl rozlučkový turnaj v Žibřidicích

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy

27. 6. 2017 | 16:56zpět na seznam novinek

Poslední akcí mladších žákyň byl rozlučkový turnaj v Žibřidicích, v malebném kraji pod Ještědem.

Turnaje se zúčasnilo osm týmů rozdělených do dvou skupin. Holky Sparty se podílely na sestavení dvou sedmiček se kterými odehrály většinu zápasů. Každý třicetiminutový zápas měl náboj a bojovalo se opravdu na doraz se silami a vyčerpávajícím vedrem. V samotném závěru jsme bojovali o finále, ale tam nás nepustila  Dobrovíz. V boji o medaile jsme nastoupili proti hráčkám Trutnova ročníku 03. Je potřeba ocenit jak příkladně holky bojovaly o bronz s týmem, který patřil k nejlepším na turnaji. Vstřelení branky a vedení si zajistila Sparta a tento výsledek se nezměnil do konce utkání. V samotném finále porazila pražská Slavia na penalty Dobrovíz.

Poděkování všem hráčkám Sparty za odevzdaný výkon na hřišti a reprezentaci klubu.Hráčky ročníku 04 odcházejí do starších žákyň,ročníky 05 se stávají stavební jednotkou mladších žaček.

Trenér Petr Puč: "Po celou dobu sezony jsme měli kolísavé výsledky, ale to patří k této kategorii. Je cítit, že tým ke konci sezony dokázal hrát velmi kvalitní fotbal, což předvedl na tomto turnaji. Jediného, s čím jsme bojovali po celou dobu sezony je sebevědomí. To nám scházelo v klíčových momentech, abychom například mohli získat stříbro na republikovém mistrovství."

Závěrem všem pevné zdraví a chuť do nové sezony.

Sestava turnaje: Trikalová - Švíbková, Loudová, Kratzmannová, Ostrá, Hamplová, Trachtová, Šťastná, Sedlmajerová, Sekyrková, Tompichová, Kalousová, Dvořáková, Koptová, Nuslová.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři