AC Sparta Praha

Juniorky skončily druhé na turnaji dospělých

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy

29. 2. 2016 | 18:02zpět na seznam novinek

O víkendu se hrál v Liberci 10. ročník turnaje žen. Memoriálu Vladimíra House se zúčastnily prvoligové týmy Plzně, Hradce Králové, Pardubic, Liberce a dorostenky pražské Sparty.

Turnaj se hrál systémem každý s každým na 2x20 minut. Pohár pro vítěze získaly hráčky Viktorie Plzeň. Díky lepšímu skóre tak odsunuly na druhé místo sparťanské juniorky. Bronzová příčka zůstala pro domácí Slovan Liberec.

Nejlepší hráčkou turnaje se stala sparťanská stoperka Nela Čížková a cenu pro nejlepší brankářku si odnesla Michaela Radová z Plzně.

Trenér Sparty Jan Sumec: "V Liberci byl k vidění kvalitní turnaj s účastí prvoligových celků z druhé poloviny tabulky. Jsme rádi, že jsme s nimi mohly poměřit síly. Je to pro nás dobrá příprava do boje o juniorský titul. Výsledek pro nás nebyl prioritou, ačkoliv nám celkové vítězství uniklo pouze vinou horšího skóre. V obou remízových zápasech jsme měli herní převahu, kterou jsme nedokázali gólově zúročit. V naší ofenzivní hře bylo velké množství nepřesností, nedokázaly jsme si vytvořit tolik brankových situací a příliš jsme se nedostávaly do zakončení. Naopak s obrannou fází můžeme být víceméně spokojeni, když jsme inkasovali jedinou branku po naší individuální chybě."

Do turnaje zasáhly tyto hráčky Sparty:
Zuchová - Grešová, Kotrčová, Čížková, Dudová, Koubová - Mášová, Stašková, Khýrová, Valentová, Kodadová, Charouzová - Mikešová, Veselá, Prokůpková.Výsledky celého turnaje:
Liberec - Pardubice 2:1
Sparta U18 - Hr. Králové 1:0
Plzeň - Liberec 1:1
Hr. Králové - Pardubice 2:0
Sparta U18 - Plzeň 0:0
Liberec - Hr. Králové 0:0
Plzeň - Pardubice 1:0
Liberec - Sparta U18 1:1
Hr. Králové - Plzeň 0:6
Pardubice - Sparta U18 0:3

Konečné pořadí:
1. FC Viktoria Plzeň
2. AC Sparta Praha U18
3. FC Slovan Liberec
4. FC Hradec králové
5. SK DFO Pardubice

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři