Sparťanská rezerva vzdorovala Blšanům

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ostatní

21. 2. 2001 | 16:59zpět na seznam novinek
Praha/Blšany – V dalším přípravném utkání v rámci zimní přípravy podlehli fotbalisté rezervy pražské Sparty ve středu nejtěsnějším poměrem 1:2 prvoligovému týmu Blšan. Vedoucí branku letenského mužstva vstřelil na půdě soupeře v prvním poločase Zelenka z trestného kopu. Domácí otočili skóre dvěma góly až po přestávce, kdy sparťanské béčko hrálo v hodně pozměněné sestavě. „S vystoupením v prvním poločase jsem spokojen. Brali jsme to jako naši generálku na soutěžní zápasy, které budeme v České fotbalové lize hrát venku. Vytvořili jsme si šance, předvedli pěkné kombinační akce,“ poznamenal trenér letenské rezervy Daniel Drahokoupil. Blšany – Sparta B 2:1 (0:1). Branka Sparty B: Zelenka. Sestava Sparty B – I. poločas: Marek – Šmerda, Dohnal, Rajnoch, Žižka – Dort, Rada, Križanac, Zelenka, Müller – Hrubý. II. poločas: Bičík – Šrámek, Dohnal, Rajnoch, Žižka – Kopta, Petrák, Rada, Pospíšil, Müller – Dolista.