Slovák Kukan Drahokoupila nezklamal

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ostatní

8. 1. 2001 | 0:00zpět na seznam novinek
Praha - V prvním utkání v novém roce na turnaji Xaverova v Horních Počernicích postavil proti Sibřině trenér sparťanské rezervy Daniel Drahokoupil i Slováka Tibora Kukana z Nových Zámků. Zahraniční posila se blýskla jednou brankou, kterou přispěla k výhře 2:1. "Kukan potvrdil, že je bojovník. Je navíc vysoký, takže se uplatní i v hlavičkových soubojích. Nezklamal," uvedl k vystoupení Kukana Drahokoupil. Proti Sibřině poslal na umělý trávník Xaverova trenér Drahokoupil celkem osmnáct fotbalistů. "Hráli s nasazením, vyrovnali se s tvrdostí soupeře. Někteří z nich poprvé poznali, jaké to je, pohybovat se po umělém trávníku. Se změnou se dokázali vypořádat," poznamenal Drahokoupil. Proti Sibřině nastoupil i Rada, jenž do letenského béčka přišel z A dorostu. "Odvedl dobrý průměr," ohodnotil nadaného mladíka Drahokoupil. Turnaj v Horních Počernicích: Sparta B - Sibřina 2:1 (1:1). Góly Sparty B: Müller, Kukan. Sestava v prvním poločase: Bičík - Šmerda, Dohnal, Rajnoch, Žižka - Dort, Rada, Zelenka, Kopta - Müller, Pospíšil. Druhý poločas: Marek - Šrámek, Šmerda, Rada, Žižka - Dort, Petrák, Prokop, Zikmund - Kukan, Müller (Hrubý).