AC Sparta Praha

Magazín na Zlín

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ostatní

16. 3. 2017 | 14:57zpět na seznam novinek

Páteční domácí utkání Sparty se Zlínem přináší také tradiční magazín Sparta do toho!, který nabízí osmdesát stran za 25 korun.

Hlavní rozhovor jsme pro vás tentokrát připravili s Josefem Šuralem, jenž věří, že zdravotní problémy s předchozího kalendářního roku jsou definitivně u konce a díky zápasovému vytížení se dostane zpět do formy, aby mohl fanouškům ukázat, co vše umí.

V tradičních rubrikách se můžete dočíst vše podstatné o soupeři včetně uplynulých vzájemných zápasů. Nechybí ani ligové statistiky, tabulka či aktualizovaný jarní ligový program.

Pokračujeme v představování zápasů ucházejících se o výhru v anketě o Zápas století na Letné, nechybí ani pohled do historie či informace o pobočkách Fanclubu i pro ty nejmenší sparťanské fanoušky.

V jarní sérii rozhovorů se zaměstnanci klubu se tentokrát můžete dočíst vše podstatné o činnosti marketingového oddělení, konkrétně v obsáhlém rozhovoru s ředitelem tohoto úseku, Tomášem Křivdou.

Magazín seženete před zápasem u prodejců v okolí stadionu či ve Fanshopu a stáncích na ochozech stadionu. Držitelé Zlatých permanentek si mají možnost vyzvednout magazíny v novém Sparta pointu, který se nachází vedle pokladny č. 1. V tomto místě můžete případně řešit také problémy se vstupenkami.

Při nákupu magazínu na Zlín navíc každý obdrží poukázku na slevu 30% do obchodu Nike Prague. Tato akce platí i pro držitelé Zlatých permanentek, kteří poukázku obdrží při vyzvednutí magazínu.

Sparta do toho! je možné okamžitě zakoupit také v rámci zápasového balíčku v klubové mobilní aplikaci pro iOS a Android.

 

 

 

 • SDT!, Sparta do toho! Magazín, obálka, 4/2017

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři