Letenská rezerva zvítězila nad Hořínem

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ostatní

24. 2. 2001 | 12:45zpět na seznam novinek
Praha – V sobotním dopoledním střetnutí turnaje pražské Lokomotivy porazila rezerva Sparty Praha vedoucí tým turnajové tabulky Hořín 3:1 (1:1), když góly letenského celku vstřelili Šmerda, Hrubý a Novák. „Poprvé jsem s výkonem na turnaji Lokomotivy spokojen, což jsem také hráčům řekl. Dokázali se vyrovnat se zdejšími podmínkami. Soupeř šel do vedení Gabčem, my jsme však stačili do přestávky vyrovnat Šmerdou. Ve druhém poločase jsme už byli lepším mužstvem,“ spokojeně konstatoval trenér sparťanského béčka Daniel Drahokoupil. Zápas bohužel nedokončil Rajnoch, který musel ve dvacáté minutě utkání odstoupit kvůli tržné ráně. Sparta B – Hořín 3:1 (1:1). Branky Sparty B: Šmerda, Hrubý, Novák. Sestava Sparty B: Marek (46. Bičík) – Šrámek, Šmerda, Rajnoch (20. Dohnal), Žižka – Kopta, Petrák (46. Križanac), Novák, Zelenka (46. Hrubý) – Dolista, Pospíšil (46. Müller).