Sparťané se v reprezentacích neztratili

30. 3. 2000 | 0:00zpět na seznam novinek
Ve všech třech reprezentačních výběrech se sparťané uprostřed tohoto týdne neztratili. Jako první dostal šanci v úterním utkání týmu do 20 let proti Chmelu Blšany (6:1) brankář Patrik Kolář, druhý den celé utkání jednadvacítky s Tureckem (2:2) odehrál ve středu obrany Lengyel, v druhém poločase se dostal na trávník i Jan Flachbart. Největší zastoupení měla Sparta ale ve středu v podvečer v Teplicích proti Austrálii (3:0) v dresu áčka, kde se představili Jaromír Blažek, Milan Fukal, Petr Gabriel, Tomáš Rosický i Vratislav Lokvenc. Premiéra vyšla brankáři Blažkovi a nebýt nedorozumnění v závěru zápasu, vychytal dokonce konto. Vidět byl však také Fukal, který už v deváté minutě vstřelil vedoucí branku českého celku. Gabriel nedal Vidukovi žádný prostor, jenže v závěru poločasu si natáhl sval a musel být střídán. Celý zápas naproti tomu mohl odehrát mladíček Rosický, Lokvenc se dostal na hřiště na posledních půl hodiny. V sestavě pak ale bylo mimochodem i plno dalších sparťanů: Němec, Koller, Čížek a  Nedvěd.