Střelci Matoušek s Drchalem po derby

4. 4. 2018 | 17:15zpět na seznam novinek

Oba vstřelili gól, ale ani jeden neznamenal výhru. Útočník Václal Drchal srovnal po centru Pavlíka na 2:2 a v 67. minutě mohl za rozhodnout. Kapitán Martin Matoušek otáčel na poločasových 3:2, ale po zápase litoval obdržených branek. Juniorská mužstva pražských "S" se nakonec rozešla smírně 4:4.

Václav Drchal

Jak těžké bylo se prosadit proti obraně Slavie a jak hodnotíš zápas?

Nikdy to není lehké, ale proti Slavii to bylo otevřenější utkání. Dali jsme čtyři góly, z toho jeden já. Škoda branek, které jsme obdrželi.

Jak fungovala spolupráce v útoku?

V prvním poločase se Zizuem v tom druhém s Lukášem Julišem to fungovalo dobře. V útoku si rozumíme.

V 67. minutě si měl šanci rozhodnout zápas, co se tam stalo?

Šel jsem po pravé straně a střelu chtěl umístit nahoru pod břevno, bohužel jsem o kousek přestřelil.

Martin Matoušek

Jak vypadalo utkání z pozice středního záložníka?

Prvních patnáct minut nám uteklo. Bylo skvělé, že jsme se vrátili během prvního poločasu a dokonce otočili. Bohužel jsme po pauze opět zaspali a Slavie toho využila. Nakonec z toho byla remíza.

Je to pro tým ztráta?

Ano bereme to jako ztrátu. Nebýt výpadků v úvodech poločasů, tak mohlo být všechno jinak a v náš prospěch.

Co zlepšit do nadstavby?

Určitě defenzivní práci, protože s bráněním máme problémy. Pokud se zlepšíme v obraně tak máme šanci vyhrát celou soutěž a porážet všechny soupeře.