AC Sparta Praha

Obrovská vůle

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Juniorka

22. 8. 2016 | 17:25zpět na seznam novinek

Sparťané si v zápase s Jabloncem vytvořili mnoho šancí, které však nedokázali přetavit ve větší brankový rozdíl. „Nebojím se říct, že šancí jsme měli na tři utkání. Tolik příležitostí na jeden zápas jsme si nevypracovali hodně dlouho,“ mrzely Michala Horňáka promarněné šance.

I přes nevyužité gólové příležitosti však juniorka předvedla velmi obětavý a bojovný výkon. „Musím kluky pochválit. Po minulém zápase s Bohemians, kdy dostali "facku", tak na nich byla vidět obrovská vůle, že chtějí utkání vyhrát. Tvrdě si za tím šli,“ těšilo trenéra.

„Když jsem viděl v posledních pěti minutách, jak se snaží zdvojovat nebo ztrojovat hráče, vracet se zpátky... zrkátka odehráli velice kvalitní utkání," nešetřil chválou.

Domácí hrozili z rychlého přechodu do útoku, ale především ze standardních stiuací. „My jsme se na to dokonce připravovali, že budou hrozit hlavně tímto způsobem. Měli jsme možná výškovou nevýhodu, ale to nás neomlouvá. Chtěli jsme, abychom souboje vyhrávali čistě a ke standardkám vůbec nedocházelo.“

„To se nám v první půli příliš nedařilo. O poločase jsme si to však vyříkali a bylo to znát. Hráči už tolik nefaulovali a celkově se hra zlepšila,“ zhodnotil zlepšený výkon v druhém poločase Michal Horňák.

 

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři