AC Sparta Praha

Juniorka zahájila přípravu

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Juniorka

10. 7. 2014 | 11:01zpět na seznam novinek

V úterý 8. července začala juniorskému výběru příprava na novou sezonu. Pod vedením nového trenéra Michala Horňáka absolvují sparťanští mladíci své první tréninky.

Třítýdenní přípravu vyplní třemi přátelskými zápasy, když se postupně utkají s Vltavínem (12. 7.) , Admirou (16. 7.) a Kladnem (19. 7.). Poté odjedou na týdenní soustředění do středočeských Chotýšan.

Oproti minulé sezoně proběhnou v kádru určité změny. „ Někteří naši hráči jsou na testech v druholigových klubech.Pokud by se někteří nevrátili, nahradili bychom je některými hráči z dorostu, kteří pro to budou mít největší předpoklady. Nemohu však být konkrétnější, ještě se o tom budeme radit s vedení klubu,“ řekl o změnách v kádru trenér Michal Horňák.

„Jelikož jsem v týmu působil už v minulé sezoně, tak půlku mého nového týmu už znám. Budeme nejvyšší kategorií pod „A“ týmem, tak bych v hráčích chtěl probudit touhu a tu správnou motivaci k tréninku, aby se do něj propracovali,“ vyjádřil se o svém týmu nový trenér.

„ V nadcházející sezoně chceme především předvádět hezký fotbal, hrát po stranách a dávat hodně gólů. Chci, aby kluci předváděli už dospělý fotbal, ne tolik živelný. O cílech na novou sezonu se teprve budeme radit s vedením klubu,“ řekl Michal Horňák o plánech na příští ročník Juniorské ligy.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři