AC Sparta Praha

Juniorka vyhrála první přípravný zápas v Chebu 4:3

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Juniorka

29. 1. 2013 | 17:00zpět na seznam novinek

Sparťané zaskočili soupeře skvělým úvodem. Soupeř třemi góly v druhé půli výhru sparťanské juniorky dokázal ohrozit.

Svěřenci trenéra Janouška nastoupili na umělé trávě v Chebu proti místnímu A-mužstvu FK Hvězda. Do zápasu zasáhl navrátilec mezi třemi tyčemi Marek Bruna. Jeho brankářský kolega Tomáš Bezstarosti opět, stejně jako v létě, zaskočil v poli, konkrétně na kraji zálohy. Do středu obrany se vrátil Luboš Adamec, který se vrátil z hostování v Přední Kopanině, do zápasu také zasáhli hráči z farmy v Motorletu – Ondřej Stříbrský a Jiří Nedbal. Pro nedostatek hráčů týmu vypomohli Martin Bělčický a Lukáš Moravec z devatenáctky. Naopak Štěpán Hájek a Davidové Mařík, Matějka a Neužil od ledna byli z A-dorostu do juniorky přeřazeni natrvalo.

Mladí sparťané těžili ze skvělého vstupu do utkání. Během úvodní půlhodiny se postupně trefili Mařík, dvakrát Nedbal a Breda. „Dokázali jsme si vytvořit i další brankové příležitosti, ale poločasové skóre se již nezměnilo,“ zmínil k první půli trenér Janoušek.

„Přesný opak v naší hře nastal v úvodu druhého poločasu, když jsme zcela nesoustředěně a nekoncentrovaně obdrželi dvě branky po vlastních hrubých chybách,“ litoval sparťanský kouč.

„I když se hra v průběhu druhého poločasu vyrovnala a postupně jsme si dokázali vytvořit i další šance, tak jediný gól vstřelili domácí z pokutového kopu. Za předvedenou hru v úvodu utkání můžu hráče pochválit, ale se ztrátou koncentrace a vstupem hráčů do druhého poločasu rozhodně nemohu být spokojen,“ dodal Petr Janoušek.

 

FK Hvězda Cheb - Sparta Praha U21 3:4 (1:4)

Branky Sparty:  8. Mařík z penalty, 12. a 18. Nedbal, 24. Breda

Sparta: Bruna - Breda, Adamec, Matějka, Neužil (45. Moravec) – Bezstarosti (45. Bělčický), Pešek, Miskovič, Mařík (45. Stříbrský) - Nedbal, Hájek (45. Dobiáš).

 

 • Petr Janoušek - Matěj Šendera - Juniorka
 • Juniorka - Petr Janoušek

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři