Juniorka na úvod přípravy prohrála s Vltavínem 0:1

12. 7. 2014 | 22:44zpět na seznam novinek

Sparťanští junioři sehráli první přípravné utkání pod vedením trenéra Michala Horňáka, na Lokádě podlehli domácímu Vltavínu.

Sparťané si během první půle vytvořili velmi slibné šance, v největší neuspěl Ondřej Šíma. Jakub Pešek dokonce trefil tyč. Jedinou branku duelu tak vstřelili domácí, kteří se prosadili po dvaceti minutách hry z rohového kopu.

Po změně stran už Horňákovi svěřenci tak výrazné příležitosti neměli. Přestože v souboji s účastníkem ČFL měli sparťané více šancí, prohráli 0:1.

Další zápas odehrají junioři ve středu od 18 hodin v tréninkovém centru na Strahově.

Loko Vltavín – AC Sparta Praha „U21“ 1:0 (1:0)

Sparta: Kotěra – Kadlec, Vokoun, Toml, Macháč – Kitanovič, Čavoš, Kulhánek, Pešek – Šíma, Jurdík (střídali: Surmaj, P. Hovorka, Mejdr)