AC Sparta Praha

Vývoj nebyl podle našeho scénáře

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

3. 8. 2017 | 21:58zpět na seznam novinek

Do vážnějšího ohrožení branky Cervené Zvezdy se nedostal, i proto Marc Janko neskrývá zklamání z nevydařené odvety v předkole Evropské ligy. „Utkání nebylo podle našeho scénáře,“ litoval v pozápasových rozhovorech s novináři sparťanský útočník.

Marcu, očekávání od zápasu byla jiná, souhlasíš?

Vývoj utkání určitě nebyl podle našeho scénáře. Přáli jsme se dostat do brzkého vedení, abychom byli brzy ve hře. Nicméně jsme už po čtvrt hodině hry inkasovali a bylo zřejmé, že obrátit ten nepříznivý vývoj bude hodně složité.

Jaké jsi měl myšlenky po inkasované brance?

Bylo to extrémně frustrující. Měli jsme od sebe vysoká očekávání v to obrátit nepříznivý výsledek z Bělehradu a poměrně brzy inkasovaný gól nás hodně zabrzdil. Není to pro nás dobrý večer.

Proč se dnes Sparta nedokázala prosadit?

Stále potřebujeme nějaký čas, aby si tým správně sedl. Každý den na tom tvrdě pracujeme, abychom si navykli určité automatismy, jako co očekávat od druhého hráče. Je vcelku běžné, že to nějaký čas trvá. Náš tým má však velký potenciál, a proto nesmíme právě teď klopit hlavy. Musíme se vzpřímit a pracovat na zlepšení.

S pohárovou Evropou se tak Sparta musí rozloučit brzy, než bychom si přáli…

Je to velké zklamání. Hrát Evropskou ligu byl jeden z našich předsezónních cílů a my jsme zklamali. Teď se musíme soustředit na ligu, kterou jsme ale také nezačali podle našich představ.

Při střídání tě ze stadionu vyprovázely rozporuplné reakce fanoušků, jak to vnímáš?

To se může stát, je to součástí naší profese. Jediné co teď můžu říct je, že se i nadále budu plně koncentrovat na svůj výkon, abych byl co nejvíce prospěšný týmu.

 

 

 

 • Marc Janko
 • Marc Janko

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři