AC Sparta Praha

Všichni budou muset dokázat, že mají na Spartu

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

26. 5. 2018 | 19:44zpět na seznam novinek

Bogdan Vătăjelu se na hřišti Bohemians vrátil do základní sestavy a několikrát se pokoušel ohrozit branku soupeře. Nakonec ale ani jeho snaha nebyla Spartě nic platná a po utkání tak jen těžko skrýval slzy smutku z pátého místa v tabulce.

Jak velké zklamání je to, že Sparta končí sezónu na pátém místě tabulky?

Těžko se mi hledají slova. Čekali jsme, že tenhle zápas zvládneme, potřebovali jsme to. Narazili jsme ale na silného soupeře, Bohemians hrají doma dobře. Měli jsme pár šancí, ze kterých jsme mohli dát gól. Myslím, že ten první zákrok na mě měla být určitě penalta. Nevím, co se stalo. Takový je fotbal. Musíme začít od nuly, teď nás čekají tři týdny dovolené a pak se musíme vrátit s novými silami a čerstvou psychikou. Příští sezona bude mnohem lepší a my všichni teď musíme dokázat že máme na to abychom hráli za Spartu.

Za celý zápas jsme nevystřelili na branku. Čím si to vysvětlit.

Jak jsem říkal, neumím si to vysvětlit. Je to jenom o nás o tom, jak jsme tenhle zápas nezvládli. Všichni musejí vědět, že hrajou za Spartu a všichni musejí odevzdávat maximum. Naše umístění je problém, ale podle mě jsme si to třetí místo neprohráli tímto zápasem. Přišli jsme o něj už dřív, možná před devíti nebo osmi zápasy. A tahle to prostě dopadlo.

Je možné teď ze sebe tuhle nepovedenou sezónu během tří týdnů dovolené setřást?

Musíme to zvládnout, všichni se musí vrátit psychicky odpočinutí. Je potřeba se vrátit i v dobré fyzičce. Pak se budeme moci správně připravit na to, co přijde dál.

 

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři