AC Sparta Praha

Viděli jsme několik velmi kvalitních výkonů

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

23. 6. 2018 | 17:28zpět na seznam novinek

Sparta odehrála na úvod přípravy dvě utkání s Trenčínem. I když v jednom z nich prohrála, trenér Hapal byl po zápasech spokojený, protože několik hráčů podle něj podalo velmi kvalitní výkon.

Splnily první dva přípravné zápasy účel?

Samozřejmě nás na začátku přípravy příliš nezajímá výsledek, ale chtěli jsme oba zápasy vyhrát. V prvním případě se to bohužel nepovedlo, i když jsme měli spoustu gólových příležitostí. Ve druhém utkání se to povedlo, i když jsme s některými pasážemi nebyli spokojeni. Přičítám to tomu, že jsme v úvodu přípravy hodně tvrdě trénovali a cítil jsem, že někteří hráči už jsou unavení.

Jak náročný byl trénink minulý týden?

Testy na FTSV, dvakrát dvoufázový trénink a včerejší trénink byl taky docela těžký. Únava tedy určitě hrála svou roli, ale důležité je, aby hráči uměli řešit situace správně i v únavě.

Jak jste spokojený s výkonem Benjamina Tetteha?

Odehrál fajn zápas. Byl pracovitý, snažil se pro mužstvo. Škoda, že z další šance trefil tyč, vzápětí jsme dostali gól na 1:2. Ale jak jsem řekl – výsledek není až tak důležitý.

Kdo vás svým výkonem ještě potěšil?

Určitě tam byly další dobré výkony. V prvním zápase se nám líbilo, jak Vukadinovič oživil pravou stranu. Nico Stanciu hrál celý zápas ve vysokém tempu, i když se do přípravy zapojil kvůli reprezentaci o dva dny později. Viděli jsme prostě několik velmi kvalitních výkonů.

V prvním zápase střídali Wiesner a Sáček kvůli zdravotním problémům, ve druhém navíc střídal i Zahustel. Jak jsou na tom?

U Ondry Zahustela přetrvávají problémy se zadním stehenním svalem, měl to už celou minulou sezónu. Přetrvává to a uvidíme, jaké řešení zvolíme. To ostatní byly jen drobné úrazy a nakopnutí, nešlo o nic vážného.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři