V poslední přípravě porazil Spartu Lokvenc

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

24. 7. 2000 | 0:00zpět na seznam novinek
V poslední přípravě na soustředění v Německu prohrála Sparta s Kaiserslauternem 2:4. Dva góly vítězů vstřelil nedávný sparťan Lokvenc, za Spartu se trefili Rosický a Kincl. Po utkání výprava odcestovala do Prahy a dneš už budou hráči trénovat na Letné. Jen čtyři minuty stačily bývalé sparťanské opoře Vratislavu Lokvencovi, aby se po přestávce přípravného utkání svého Kaiserslauternu trefil do sítě svého nedávného zaměstnavatele. Lokvenc přišel na druhý poločas a ve 49. minutě přidal třetí gól německého klubu, čtvrtý přidal zanedlouho. Spartě nevyšel úvod utkání, po hrubých chybách rychle prohrávala, ale pak se její hra zlepšila, chvílemi soupeře přehrávala, ale na víc, než zkorigování výsledku už to nestačilo. "Zbytečné hrubé chyby ovlivnily celý zápas, doufám, že se hráči do příštích zápasů poučí," prohlásil trenér Hašek. Kaiserslautern - Sparta 4:2 (2:0) Branky: 49., 63. Lokvenc, 3. Buck, 11. Tare - 58. Rosický, 75. Kincl. Sestava Sparty: Blažek - Fukal, J. Novotný, Bolf, P. Novotný (66. Papoušek) - Sionko (72. Flachbart), Jarošík, Z. Svoboda (66. Lengyel), Rosický (85. Jun) - Siegl (46. Obajdin), Kincl (76. Prohászka).