AC Sparta Praha

V každém zápase odvedu maximum

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

30. 11. 2017 | 10:43zpět na seznam novinek

Eldar Ćivić má za sebou několik dní doslova nabitých událostmi. V pondělí odcestoval se sparťanskými mladíky na Premier League International Cup, kde byl u cenné výhry nad Liverpoolem, jenže zatímco se připravoval na druhý duel proti PSV, byl nečekaně odvolán zpět k A-týmu do Prahy.

Z ničeho nic muset změnit prostředí a znovu nasednout do letadla zpět do České republiky – a to vše hodně narychlo.

„Při středečním obědě mi volali ze sportovního oddělení, že musím hned do Prahy. Já říkal: ‚Do jaké Prahy, vždyť je zítra zápas!‘, ale hned mi vysvětlili, že si trenér přeje, abych se vrátil zpět. Měl jsem jen hodinu a půl času do odletu, takže jsme odjeli na letiště a naštěstí se pro mě našlo poslední místo,“ popisuje středeční shon Eldar.

Ve druhém utkání sparťanských mladíků v aktuálním ročníku Premier League International Cupu odehrál proti Liverpoolu celých devadesát minut a byl jedním z důležitých článků výběru, který si připsal cenný skalp anglického soupeře.

„Bylo to vážně super, odehráli jsme dobrý zápas. Byli tam čtyři, pět hráčů, kteří patří do áčka Liverpoolu. My ale věřili tomu, že vyhrajeme,“ říká Ćivić, který – jako nerozlučný parťák Srdjana Plavšiće – s radostí oslavoval vítězný gól svého srbského kamaráda.

„Jsem za něj moc šťastný, jsem rád, že mu to konečně vyšlo. V Anglii moc chtěl a povedlo se mu to. Oba jsme měli vážně velkou radost,“ usmívá se Ćivić.

Bosenský obránce byl z Anglie odvolán zpět do Prahy, kde se znovu připojil k A-týmu. Na britském poloostrově nezůstal až do konce kvůli zdravotním potížím Costy a nyní Eldar netrpělivě vyhlíží svůj čtvrtý ligový start v rudém dresu.  

„Výhra nad Liverpoolem mi dodala energii. Hlavně jsem rád, že jsem si zase zahrál, protože už jsem cítil, že mi zápasy dost chyběly. Musím na každém tréninku ukazovat, že na to mám a že si zasloužím nastoupit. Nebráním se ani tomu nastoupit za juniorku, v každém zápase odvedu maximum,“ říká před nedělním duelem s Mladou Boleslavi Ćivić.

 

Sparta Mladou Boleslav přivítá v neděli od osmnácti hodin. Vstupenky jsou v prodeji na Ticketportalu, k dostání budou i před výkopem na pokladnách GENERALI Areny.

 

 • Eldar Ćivić, Liverpool - Sparta, Premier League International Cup
 • Eldar Ćivić, Liverpool - Sparta, Premier League International Cup
 • Liverpool - Sparta, Premier League International Cup, Eldar Ćivić, Srdjan Plavšić
 • Eldar Ćivić
 • Eldar Čivič

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři