AC Sparta Praha

Tři výhry v řadě? Je třeba přidat i čtvrtou!

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

25. 5. 2018 | 8:39zpět na seznam novinek

Sparta se v sobotu rozloučí se sezónou utkáním na půdě sedmého celku tabulky, v pražském derby přijede do Vršovic na hřiště Bohemians. V posledních třech utkání brala Sparta všechny tři body a stejně chce zvládnout i sobotní duel.

„Když vyhrajeme čtvrté utkání v řadě, tak budu se závěrem sezóny spokojený,“ vysvětluje trenér Pavel Hapal. „My jsme věděli, že tři vítězství z předchozích zápasů nás udrží v boji o třetí místo. Teď v něm jsme, potřebujeme vyhrát i počtvrté a pak budeme čekat, jak se budou vyvíjet ostatní zápasy.“

Sparta přestala dostávat góly ze standardních situací, zároveň jsme z nich ale sami zapomněli skórovat.

„Za poslední tři utkání jsme měli přes padesát standardních situací a gól jsme z toho, kromě jedné rány Stancia, nevstřelili. Takže to je naše aktuální slabina, ale na druhou stranu je důležité, že si ty situace vytváříme,“ říká sparťanský lodivod Hapal.

„Fotbal se hraje pro lidi. Fanoušci Spartě drželi palce i v průběhu této nepovedené sezóny, za to jim patří díky a my se jim chceme odvděčit vítězstvím,“ burcuje Hapal své svěřence a jeden z nich, Jiří Kulhánek, se přidává:

„V průběhu sezóny jsme fanouškům moc radosti neudělali, občas možná trochu, ale pak jsme je zase zklamali. Teď se chceme aspoň trochu omluvit a udělat jim radost, chceme na Bohemce vyhrát. A snad díky tomu skončit aspoň třetí,“ dodává Kulhánek.

I Kulhánek je s formou v závěru ligy spokojený, i když dobře ví, že hořkou příchuť už to z tohoto ligového ročníku nesmyje. „Poprvé v sezoně jsme vyhráli tři zápasy za sebou. Samozřejmě pořád platí, že tahle sezóna je nepovedená a o nějaké dobré náladě nemůže být řeč. Ale máme velkou chuť a motivaci vyhrát i počtvrté v řadě.“

 

 

 

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři