AC Sparta Praha

Štěstí se k vám nakloní, když mu jdete naproti!

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

11. 5. 2018 | 20:21zpět na seznam novinek

Josef Šural se celý zápas rval na hrotu sparťanského útoku. Velké šance si sice v utkání nevypracoval, nakonec ale mohl být spokojený.

V čem byl dnešní zápas nejvcí náročný?

Ještě ráno, se zdálo, že bude příjemné počasí, ale nakonec vylezlo sluníčko a bylo to extrémní. Samozřejmě ale pro oba stejné. K tomu navíc náročný soupeř, který bojuje o záchranu stylem, jakým by to asi mělo vypadat. Bohužel jsme to v první půli nedotáhli fotbalově, ale naštěstí jsme to ve druhém poločase dotáhli silou. Jsem šťastný za tři body, rád za celý tým. Samozřejmě už tu sezónu nebudeme hodnotit pozitivně, ale ještě přeci jen ji můžeme zvrátit na kladnější stranu?

Před vstřelenou brankou jste přežili velkou šanci Jihlavy. Byl to klíčový moment?

Štěstí se k vám nakloní, když mu jdete naproti a děláte maximum. Tak to v životě funguje. Poslední zápasy děláme maximum, což tak vždycky nebylo. Teď všichni táhneme za jeden provaz a štěstí nám pomohlo.

Kanga několikrát v zápase neúspěšně vystřelil. Věřil jste, že nakonec z jedné z těch střel padne gól?

Já už na něj křičel, ať to posune vedle sebe a přijde centr do vápna, protože poslední dobou mu to všechno létá nad bránu. Naštěstí to zase zkusil, zaplavala a byl to gól.

Jak reálně vnímátte šanci na třetí místo?

Dnešní vítězství samozřejmě pomohlo, víme, jak to na venkovních hřištích máme. Doufám, že doma jsme silní a zvládneme zápas s Olomoucí. Věřím, že doma to v případě, že podáme stoprocentní výkon, zvládneme, ať už přijede kdokoliv. Olomouc si uhrajeme sami, tomu věřím, a u Jablonce musíme doufat, že ještě ztratí.

 

 

 

 

 

 

 • Josef Šural a Nicolae Stanciu
 • Josef Šural

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři