AC Sparta Praha

Start letní přípravy

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

18. 6. 2018 | 10:05zpět na seznam novinek

Tým hlavního trenéra Pavla Hapala se sešel k prvnímu společnému tréninku letního přípravného období před sezónou 2018/2019. Na prvním tréninku se hlásil nejen brankář Milan Heča, jenž do Sparty přestoupil ze Slovácka, ale také řada hráčů vracejících se z hostování a útočník Benjamin Tetteh, jehož transfer do Sparty se finišuje.

Sparťané zahajují letní přípravu se čtveřicí brankářů, ovšem Florin Nita se do přípravy připojí později kvůli plnění reprezentačních povinností po konci sezóny. Stejně tak se později připojí i Nicolae Stanciu, Tal Ben Chaim a Josef Šural. K mužstvu by se měli připojit ve čtvrtek 21. června.

Na soupisce hráčů k zahájení přípravy jsou také navrátilci z hostování – Ćivić, Chvátal, Wiesner, Holzer, Vukadinović, Havelka, Néstor, Mandjeck, Dao a Pulkrab.

Do přípravy se zapojí také talentovaný útočník Adam Hložek, který v červenci tohoto roku oslaví šestnácté narozeniny. Další mladík, Václav Drchal, pokračuje v rekonvalescenci po operaci kolene, kterou podstoupil v květnu tohoto roku.

První trénink je na programu v pondělí od 10:00 na letenském tréninkovém hřišti, se zástupci médií se setká sportovní ředitel Zdeněk Ščasný, rozhovor s ním přineseme na oficiálním webu v průběhu pondělí.

Po pondělním tréninku na Letné čekají sparťany fyzické testy na FTVS, na konci prvního tréninkového týdne dvojzápas s Trenčínem. Plán letní přípravy, který budeme průběžně aktualizovat, najdete ZDE.

 

Soupiska ke startu letní přípravy 2018/2019

Brankáři: Florin Nita, David Bičík, Vojtěch Vorel, Milan Heča.

Obránci: David Hovorka, Semih Kaya, Costa, Lukáš Štetina, Ondřej Zahustel, Mihailo Ristić, Martin Frýdek, Eldar Ćivić, Juraj Chvátal.

Záložníci: Tal Ben Chaim, Rio Mavuba, Srdjan Plavšić, Michal Sáček, Jiří Kulhánek, Bogdan Vatajelu, Zinedin Mustedanagić, Nicolae Stanciu, Guélor Kanga, Lukáš Vácha, Tomáš Wiesner, Daniel Holzer, Vukadin Vukadinović, Filip Havelka, Néstor Albiach, Georges Mandjeck.

Útočníci: Václav Kadlec, Josef Šural, Václav Drchal, Benjamin Tetteh, Matěj Pulkrab, Adam Hložek, Youssouf Dao.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři