Sparťanská mašina se rozjížděla hodinu

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

25. 3. 2000 | 0:00zpět na seznam novinek
Hodinu trvalo, než se sparťanská mašina rozehřála na svoji obvyklou provozní teplotu a Brno nakonec odjelo s prohrou 0:3. Už v prvním poločase s Brno nezmohlo na nic víc, než zoufalou obranu a Blažek si za celý zápas moc nezachytal, ale až po přestávce se jednostraný tlak podařilo zúročit v důležité branky, která nás přivedly znovu na dostřel od stále vedoucí Slavie. Za hlavního strůjce výhry označil Ivan Hašek střídajícího Horsta Siegla, který přišel na hřiště v 55. min a už o minutu později vyslal do šance Fukala, který se v podobných situacích nemýlí. V 58. min zase Fukal vrátil Sieglovi jeho přihrávku výborně časovaným centrem a letenský kanonýr ukázal, proč se mu na Brněnské obvykle daří. Definitivní k.o. uštědřil devět minut před závěrem bezbrannému soupeři Lokvenc po centru taktéž střídajícího Lengyela, ovšem celou akci výtečně rozehrál benjamínek Rosický. Důležité tři body jsou doma a diváci se za výkon hráčům náležitě odměnili skandovaným potleskem.