AC Sparta Praha

Spartak i Coleraine musíme porazit

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

20. 6. 2018 | 15:49zpět na seznam novinek

Buď do Severního Irska, anebo zase po roce do Srbska pojede Sparta k zápasu druhého předkola Evropské ligy. Los ji přisoudil vítěze dvojutkání mezi Coleraine a Spartakem Subotica. Právě Spartak by uvítali srbští fotbalisté ve sparťanském dresu.

„S losem jsem spokojený, vždycky jsem rád, když si můžu zahrát zpátky doma v Srbsku. Doufám, že to dopadne lépe než před rokem,“ svěřuje se se svými dojmy z losu druhého předkola Evropské ligy Vukadin Vukadinović.

„Pokud to dopadne tak, že pojedeme do Srbska, tak jsem s tím velmi spokojený. Pevně věřím, že to je soupeř, kterého porazíme,“ reaguje na los Srdjan Plavšić. Pro něj by byl souboj proti Spartaku Subotica obzvlášť pikantní, protože v jeho dresu strávil celou sezónu 2014/2015 a úvod sezóny následující, než přestoupil do CZ Bělehrad.

„Ano, byl by to pro mě speciální zápas. Od doby, kdy jsem tam hrál, ale uplynuly tři roky a Spartak se dost proměnil, zůstali tam jeden nebo dva hráči. Fotbalové prostředí je tam pořád kvalitní a rozhodně není náhoda, že skončili čtvrtí v lize. Svou kvalitu Spartak má.“

„Jsem rád, že ať už postoupí kdokoliv, nečeká nás dlouhé cestování. Z tohoto pohledu to mohlo dopadnout mnohem hůř,“ oddychl si Vukadinović

A co pověstné bouřlivé prostředí v Srbsku? Toho se prý tentokrát příliš obávat nemusíme: „Kromě Crvené Zvezdy a Partizanu ostatní kluby v Srbsku nemají tak velkou fanouškovskou základnu. Navíc nebudou smět hrát na svém stadiónu, hrálo by se určitě v Novim Sadu. Myslím si, že žádná bouřlivá atmosféra tam nebude,“ odhaduje Srdjan Plavšić.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři