AC Sparta Praha

Španělští soupeři

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

20. 1. 2016 | 11:00zpět na seznam novinek

V neděli sparťané opustí promrzlou Prahu a odcestují na herní soustředění do španělského Jerezu. Tam je čekají tři přípravná utkání.

 

27.1. Sparta – CS Pandurii (16:00, Chiclana)

CS Pandurii je účastníkem rumunské nejvyšší soutěže. V uplynulé sezoně skončil na deváté příčce, v sezoně aktuální se drží na pátém místě s dobrou vyhlídkou na postup do nadstavbové části rumunské ligy.

 

31.1. Sparta – Dněpr Dněpropetrovsk (16:30, Los Barrios)

Hned první den došlo ke změně. Místo polské Poznaně se sparťané v druhém utkání střetnou s ukrajinským Dněpr Dněpropetrovsk. Místo zápasu zůstává stejné, ale bude se hrát o den později, než bylo původně stanoveno.

Sparta se utkala s Dněprem v přípravě naposledy v létě roku 2011. V Rakousku tehdy skončil zápas remízou 1:1, za Spartu se trefil z penalty Kamil Vacek.

 

3.2. Sparta – Dynamo Moskva (16:00, Estadio Antonio Barbadillo, Cádiz )

Moskevský velkoklub se v uplynulé sezoně v lize umístil na čtvrtém místě za Zenitem, CSKA a Krasnodarem, jenže v evropských pohárech si kvůli porušení pravidel financial fair-play nezahrál. V sestavě přitom má celou řadu známých jmen – Büttnera, Pogrebnyaka, Kokorina, nebo Zhirkova a další.

Sparta se s Dynamem střetla naposledy v letní přípravě před sezonou 2014/2015, v italském Brunecku ruskému týmu podlehla 0:2.

 

 

Upozorňujeme, že výše uvedené údaje se mohou měnit v závislosti na programu A-týmu. Pro aktuální infromace sledujte hlavní stránku webu, nebo výpis přípravných utkání prvního mužstva.

 

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři