AC Sparta Praha

Potřebujeme hlavně získat herní kondici

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

27. 6. 2018 | 15:16zpět na seznam novinek

Matěj Pulkrab odehrál proti Ružomberoku druhý poločas. Do zakončení se příliš nedostával, o to víc se ale snažil získávat míč v náročných osobních soubojích. 

Jaký máš pocit ze zápasu proti Ružomberoku?

Jsem hodně unavený, jsou to zápasy, do kterých chodíme po dvoufázových trénincích. Všichni víme, že tyhle zápasy jsou hlavně o tom, abychom napadali, běhali, získali herní kondici. Ještě to není svázané taktikou, to přijde později. Zatím jsou to vyloženě kondiční zápasy.

V zápase si byl velmi důrazný v osobních soubojích. Je to prvek, kterým chceš trenéry přesvědčit, aby ti dali prostor?

Určitě to je aspekt mé hry, kterým můžu být týmu platný. To, že jsem jinak nebyl tolik u míče, je tím, že občas chyběl krok, bylo to těsné. Občas mě to hodně mrzelo, protože některé centry byly vážně dobré a měl jsem je mít. Bohužel jsem to nestihl a to mi bylo líto. Ale aspoň jsem pár míčů vybojoval.

Zlepšuje se vaše spolupráce na hřišti?

Už se známé lépe, víme, jak kdo hraje. Zatím se ale sestava hodně točí a trenér bude ještě hledat ideální složení na hřišti. Spolupráce se bude jenom zlepšovat.

Ružomberok trénuje David Holoubek, který tě na jaře vedl v Liberci. Vzpomněl sis na to?

Pozdravili jsme se před zápasem. Na hráčích Ružomberoku už bylo vidět pár věcí, které znám od Davida Holoubka. Při samotné hře to ale nevnímám, na to není čas.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři