AC Sparta Praha

Pořád je na čem pracovat

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

7. 8. 2017 | 19:40zpět na seznam novinek

Jméno Ondry Zahustela mohlo být v základní jedenáctce mírným překvapením, ‚Husťa‘ však svou roli na hřišti, kde fotbalově vyrostl, zvládl na jedničku.

„Když jsem se dozvěděl, že budu hrát, moc jsem se těšil. Už proto, že jsem dostal šanci v takhle nabitém kádru, navíc tady doma. A chtěl jsem zápas zvládnout za tři body, což se povedlo,“ pochvaloval si Ondra po zápase, v němž jeho tým zvítězil 1:0.

V Mladé Boleslavi musejí sparťané vždy svádět tuhý boj a pondělní podvečer nebyl výjimkou.

„Zápas byl takový, jaký jsme čekali – velice těžký. Co si pamatuju, měla to tu Sparta těžké vždycky. Bylo to důrazné utkání, ale my do toho dali bojovnost, která nám v předchozích zápasech možná trochu chyběla,“ vysvětlil Zahustel.

Vzhledem k velké bojovnosti obou týmů tak bylo více než pravděpodobné, že se v Mladé Boleslavi hraje zápas, který rozhodne jediná branka. A tu vstřelili sparťané.

„Dalo se to čekat,“ souhlasil Ondra.

„Mohli jsme přidat i druhý, uklidňující gól, ale to se nepovedlo. Ale nakonec jsme ty centry domácích dokázali odhlavičkovat a ten závěrečný tlak zvládli,“ uvedl Zahustel.

Zatímco v úvodu sezony se sparťané herně trápili, v Boleslavi pomalu začali ukazovat lepší tvář – jak v útoku, tak v obraně.

„Do vyložené šance jsme soupeře nepustili. Měli tam sice pár střel, ale my jsme se vzadu snažili držet blok a zvládli jsme to. Celkově to byl asi náš nejlepší zápas v sezony, ale pořád je na čem pracovat. Musíme se od téhle výhry odrazit,“ ví Ondra Zahustel.

 

 

 

 • Ondřej Zahustel

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři