AC Sparta Praha

Nefungovalo vůbec nic

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

12. 3. 2017 | 18:06zpět na seznam novinek

Sparťanský tým nezvládl ani druhé ligové venkovní utkání v jarní části sezóny. Na hřišti Mladé Boleslavi totiž podlehli 0:1 po gólu inkasovaném po rohovém kopu a přesné hlavičce Da Silvy. Trenér Tomáš Požár byl po zápase zklamaný z mnoha důvodů.

„Nefunguje nám vůbec nic, nejsou ve hře emoce, neudržíme míče, prohráváme souboje a nedaří se nám kombinace. Nedaří se jak týmu, tak individualitám, takže je těžké, aby někdo zvedl tento prapor.

„Těžko se můžeme bavit o titulu, když jsme prohráli oba dosavadní venkovní zápasy. Nedokázali jsme ani v jednom z těch zápasů reagovat na vývoj zápasu, nehrajeme dobře, takže se musíme soustředit hlavně na to, jak se dát co nejrychleji dohromady,“ pokračoval Požár.

„Zápasy prohráváme, nedaří se nikomu a je těžké hledat někoho, kdo by to vzal na sebe. Střídali jsme proto, že naše hra nefungovala. Po vystřídání došlo ke zlepšení, ale po inkasované brance už jsme se nedokázali dostat do většího tlaku,“ uvedl trenér.

„Máme problémy s obrannými standardkami a těmi útočnými si také nepomůžeme, takže i to nás sráží,“ řekl Požár.

„Sejdu se s vedením a budeme naši situaci řešit. Musíme si vyhodnotit, do jaké situace jsme se dostali,“ uvedl sparťanský trenér.

„Mužstvo jako celek cítí, že se nám nedaří. V kabině si vyříkávají hráči navzájem spoustu věcí, je vidět, že jim to není jedno, ale je potřeba to přenést na hřiště, ne o tom jen mluvit,“ dodal Požár.

 

 

 

 • Tomáš Požár

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři