AC Sparta Praha

Chci tady zanechat výraznou stopu

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

18. 6. 2018 | 13:56zpět na seznam novinek

Benjamin Tetteh v pondělí poprvé vstoupil do kabiny Sparty a seznámil se se svými budoucími spoluhráči. V rudém dresu chce přispět k tomu, aby nadcházející sezóna pro Spartu skončila úspěchem.

Jsi rád, že jsi ve Spartě?

Jsem neskutečně šťastný. Sparta je skvělý klub, ve kterém se ze mě může stát ještě lepší fotbalista. To, že sem přestoupím, je pro mě výborná zpráva. Už když jsem přicházel do Česka, kamarádi si mysleli, že jdu do Sparty, protože jiný český klub neznali. Teď jsem rád, že jim můžu konečně říct, že opravdu budu hrát za Spartu.

Co očekáváš od nadcházející sezóny?

Máme hodně výborných fotbalistů a jsem spokojený, že jsem se k nim mohl přidat. Doufám, že před sebou máme skvělou sezónu, kterou zakončíme s mistrovským pohárem v rukou.

Myslíš, že ve Spartě z tebe bude kanonýr?

Je pravda, že za Bohemians jsem dal v minulé sezóně jenom dva góly, ale teď budu ve Spartě. Přeci jenom budeme hrát výrazně útočnějším stylem než Bohemka a i díky tomu se budu dostávat do většího množství šancí. Proto myslím, jsem si jistý, že svou střeleckou produktivitu vylepším.

Sám se nebráníš srovnání s Bonym Wiflriedem, na kterého naši fanoušci stále vzpomínají. Jste si v něčem podobní?

Bony je výborný fotbalista, ostatně už dlouho hraje v Anglii. Já jsem mladý a jednou bych si také rád zahrál za své vysněné kluby. Nejdřív chci ale zažít velké úspěchy ve Spartě, přinést momenty štěstí fanouškům. V tom bych možná mohl navázat na Bonyho. Chtěl bych, aby se tady jednou na mě vzpomínalo podobně jako něj.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři