AC Sparta Praha

Chceme dělat radost fanouškům

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

5. 5. 2018 | 9:52zpět na seznam novinek

Nico Stanciu dorazil v zimě do Sparty a fanoušci od něj měli velká očekávání. Ta zatím mladý rumunský záložník naplňuje: proti Zlínu dal už svůj šestý gól v rudém dresu, přispěl k vítězství 2:1 a fandy zase jednou přesvědčil, že jeho pravačka umí velké věci.

 

Nico, jak jsi spokojený s průběhem zápasu?

Bylo to dobré utkání, vytvářeli jsme si hodně šancí. Vyhráli jsme nakonec jen 2:1, ale nejdůležitější je, že máme tři body.

Bylo těžké oklepat se z porážky v Ostravě?

Ano, byl to náročný týden po zápase v Ostravě. Neodehráli jsme tam dobré utkání a všechny nás to mrzelo. Upřímně řečeno už se nemůžu dočkat, až konečně vyhrajeme venku. Nepovedlo se nám to už strašně dlouho. Doufejme, že to příjde v příštím kole v Jihlavě.

Dal jsi svůj čtvrtý gól za Spartu. Jsi s touhle bilancí spokojený?

Docela ano, snažím se pomáhat týmu, co nejvíc to jde. Jsem rád, že dnes se mi to povedlo. Ale na prvním místě je vždy celý tým, ne jen jeden hráč.

Pět ze svých šesti gólů jsi dal na domácím hřišti. Je pro tebe podpora fanoušků zásadní?

Ano, už jsem to říkal dřív, velmi nám pomáhají. Stojí při nás a podporují nás. Za to jim chci poděkovat. Mrzí mě že jsme je nepotěšili zápasem v Ostravě, ale slibuji jim, že ve zbylých třech zápasech uděláme všechno pro to, abychom vyhráli a udělali jim radost.

 

 

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři