AC Sparta Praha

Fotbalová školička

Úvod - Klub - Mládež

Sparťanská fotbalová školička

Máte doma malého fotbalistu (nebo fotbalistku) a chcete mu dopřát pravidelný pohyb v rámci zábavných tréninků zaměřených na všestrannou pohybovou přípravu a základní fotbalové dovednosti? Přihlaste ho do Sparťanské fotbalové školičky.

 

 

Tréninky jsou určené pro ty nejmenší fotbalisty. Naši profesionální trenéři jsou absolventy nebo studenty Fakulty tělovýchovy a sportu na Karlově univerzitě.

V současné sezoně je naše fotbalová školička pro děti ročníku narození 2012 a 2013. Starší děti trénují dvakrát týdně (v pondělí a v pátek), mladší děti pouze jednou týdně v úterý. Tréninky probíhají v našem Tréninkovém centru mládeže na Strahově, kde je pro děti připraveno veškeré potřebné zázemí.

Zapsat či odhlásit se lze kdykoliv v průběhu roku, je tedy pouze na vás, kdy váš malý fotbalista chce trénovat.

Aktuální informace, stejně jako řadu bohatých fotogalerií najdete na facebookové stránce školičky a pokud vás zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat na emailu skolicka@sparta.cz.

 

Ohlasy rodičů

Tatínek Kevina Zikána: "Přístup trenérů je velice profesionální, jak ve vztahu k dětem, tak k rodičům. Tréninky jsou na velmi vysoké úrovni, děti jsou motivovány a vedeny ke slušnému chování."

Maminka Matěje Pelikána: "Matěj je z tréninků nadšený a plný dojmů, které mi celou cestu autem domů vytrvale popisuje. Každé ráno se ptá, jestli je dnes trénink, chtěl by chodit každý den."

Maminka Kiliána Kryšpína: "Málokterý sportovní oddíl dá dítěti tolik, co sparťanská fotbalová školička. Je evidentní, že Sparta vede kluky moderním, západním způsobem, který je v našich končinách zcela ojedinělý. Jsme spokojeni po všech stránkách. Kilián dostává od trenérů mnohem více než ve školce a jeho zápal do fotbalu nás těší."

Maminka Filipa Ladmana: "Tréninky jsou přizpůsobeny podle dovedností dětí a velice se mi líbí individuální přístup trenérů. Syn zde našel spoustu nových kamarádů a je zde zajištěno nadstandardní zázemí a super start do dalších let."

Tatínek Tomáše Soukupa: "Tréninky jsou přizpůsobeny věku dětí a celkově jsou na velmi vysoké úrovni. S povděkem s ostatními rodiči kvitujeme, že tréninková jednotka není jen samotný fotbal a kopání do míče, ale také všestranná pohybová průprava. Nehledě na to, že klukům se věnuje při jednom tréninku 3-5 trenérů současně, což je velká výhoda."

Tatínek Dominika Lungy: „Úroveň tréninků i trenérů byla vysoká a profesionální, ale zároveň pro malé kluky zábavná a zajímavá. Vždy, když jsme se vraceli domů, syn byl nadšený a tvrdil, že fotbal je jeho život! Ještě jednou díky, skvělá práce a jen tak dál!“

Maminka Libora Makovského: „Poděkování patří celé Spartě, projekt Fotbalové školičky je super záležitost. Pro děti jde o první krok v jejich fotbalovém životě a zažijí zde to, co nikde jinde v zemi. Úsměv a radost dětí jsou hodně důležité a trenéři si tím získávají srdce malých sparťánků. Všem trenérům za mého syna děkuji za to, že se o Libora starali a trénovali ho.“

 

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři