AC Sparta Praha

Tomáš Přikryl - Útočník

Úvod - Fanoušci

Datum konání online chatu: 26. 1. 2012 zpět na seznam online chatů

Tomáš Přikryl

datum narození: 4. 7. 1992 funkce: Útočník
místo narození: Olomouc

Charakteristika

Tomáš Přikryl patří mezi nejtalentovanější české fotbalisty ve své věkové kateogrii. S fotbalem začínal v Olomouci, kde také nakoukl mezi profesionály. V létě 2011 získal stříbrnou medaili na mistrovství Evropy hráčů do 19 let. Spartě dal přednost před předními západoevropskými kluby.

Tomáš Přikryl

Položené a zodpovězené otázky

(David Pavlíček): Tomáš Přikryl právě dorazil a on-line chat za malý moment začne.
Sasa: Už sis našel bydlení v Praze, nebo budeš bydlet nějakou tu dobu v hotelu?
Tomáš Přikryl: Chtěl bych všechny pozdravit. Zatím jsem na hotelu, až se vrátíme ze soustředění ze Španělska, tak už budu mít byt.
kaka8: Děkuji za tvůj přestup do Sparty na v repre U19 si se mi hrně líbyl. Doufám že budeš nastupovat stejně tak jako i jiný mladí hráči. Teď k otázkám: 1) Kdo je tvůj vzor? 2)Barcelona x Real M.? 3)Na spolupráci s jakými hráči si se nejvíce těšil?
Hodně gólů
Tomáš Přikryl: Děkuju za podporu. 1. můj vzor je Leo Messi. 2. Barcelona. 3. Těším se na spolupráci se všemi svými novými spoluhráči.
filipkaran: Ahoj Tomáši, vítej ve Spartě! Chtěl bych se tě zeptat, jestli počítáš s enormním tlakem, kterému jsou ve Spartě hráči vystaveni a taky jestli už jsi viděl film 300 Bitva u Thermopyl, jestli ne, tak ti ho doporučuju, protože každý nově příchozí by měl vědět co je to Sparta!:) Drž se chlape, přeju Ti hodně úspěchů! Filip
Tomáš Přikryl: Sparta patří mezi nejlepší týmy, tak na mě určitě bude tlak větší než v Olomouci. Jsem na to připravený. Film jsem viděl :)
SPWO: Rád bych ještě věděl, jestli studuješ. Jsi stále mladý, takže možná ještě doděláváš střední školu.
Tomáš Přikryl: Vystudoval jsem střední obchodní školu v Olomouci.
JACS: Ahoj, myslíš si, že v útoku nahradíš Václava Kadlece, nebo že byste se mohly sehrát? Díky
Tomáš Přikryl: Sehrát se určitě můžeme, ale teprve se uvidí, na jaký post se mnou trenéři počítají.
laiho: Ahoj Tomáši,chci se zeptat na jakém postu hraješ nejraději,jestli v útoku nebo na kraji zálohy?Jinak ti přeju hodně štěstí v novém angažmá v naší Spartičce.
Tomáš Přikryl: Nejraději na kraji zálohy.
Hustoless: Zdravím Tomáši, jestli můžu jednu trojotázku...:-)
1) Jaký post byste chtěl hrát vy? (Hrával jste krajního beka, křídlo i na hrotu)....
2) Jste z Olomouc nebo odjinud, případně, co na váš přestup říkali kamarádí/rodný klub...
3) jak budete vzpomínat na Sigmu a nebojíte se, že spadne?
díky
Roman
Tomáš Přikryl: 1. kraj zálohy. 2. Pocházím z Velkého Týnce, ale v Olomouci jsem byl od 5. třídy základní školy. Na Sigmu budu vzpomínat jen v dobrém, mám tam spoustu kamarádů a jsem moc rád, že jsem v Sigmě mohl hrát.
jflew: Ahoj Tomáši, přeji TI u nás mnoho úspěchů.
A. Hrál jsi již od žáčků v útoku, nebo jsi prošel všemi posty sestavy?
B. proč jsi nedostal tolik příležitostí v útoku pod panem Psotkou, máš k tomu nějaké přesnější zdůvodnění?
C. jestli si dobře uvědomuji, zaujal jsi mně již před ME v zápase proti Spartičce, kdy ses hodně "mydlil" s naším T. Řepkou. Bylo to až tak vyhrocené, jak to vypadalo v televizi?
Každopádně Ti moc fandím a těším se na Tvoji zářivou budoucnost! (Drž se ale při zemi)
Tomáš Přikryl: A. Začínal jsem v útoku, poté v dorostu jsem přešel na kraj obrany, po přechodu do mužů zpět do útoku. Teď posty střídám. B. Zdůvodnění žádné nemám, myslím si, že jsem příležitostí dostal od pana Psotky dost a právě on byl tím, kdo měl vrátil zpět do útoku. C. Vyhrocené to nebylo. K soubojům dochází v každém zápase.
Meky8: Čau Tomáši, jak je to s přípravou o víkendu. Na dvojzápas proti Ružomberoku už budeš připraven nastoupit? A jak se cítiš po zdravotní stránce?
Tomáš Přikryl: Postupně začínám jdu do větší a větší zátěže. Sobotní zápasy bohužel ještě s největší pravděpodobností nestihnu.
paolomaldini: Jaky je podle tebe nejvetsi rozdil v mezinarodni mladeznicke kopane (Euro U19) a Gambrinus lize? Co ti chybi k tomu, abys predvadel vykony jako na Euru i v lize? Sila, zkusenosti? Nebo myslis, ze je to ve stylu hry?
Tomáš Přikryl: Určitě je to hodně o zkušenostech hráčů a v osobních soubojích. V Gambrinus lize jde především o ně. Na mládežnických turnajích je to více o individuálních a technických schopnostech.
michal21: Ahoj Tomáši,jak tě přijali kluci v kabině a s kym si nejlépe rozumíš? Díky
Tomáš Přikryl: Nejlépe si rozumím s mladými hráči, se kterými se znám z mládežnických reprezentací a hráči v kabině jsou naprosto v pohodě. Přijali mě hezky.
FreeBoY: Cau Tome:) jedna otazka mimo fotbal:) studuju v Olomouci a tak se te chci zeptat jaky podnik si mel konkretne ty nejradsi takhle na vecerni vyrazeni s prateli a doporucil bys mi ho?:P diky a preju hodne uspechu
Tomáš Přikryl: Mohl bych doporučit Meex a Varna :)
GoodLuckACS: Ahoj Tomáši, chtěl bych se Tě zeptat, jak jsi se dostal k fotbalu? Kolik jsi kdy nastřílel v jednom zápase nejvíce branek (třeba i v žácích)? Co si myslíš o "vesnickém fotbale"? :)
Tomáš Přikryl: K fotbalu mě přivedl otec. V žácích se mi povedlo nastřílet pět branek. Pro tu vesnici je to určitá prezentace a já osobně to beru jako dobré odreagování, když se tam jdu podívat.
Sasa: Kdo je podle tebe největší favorit na zisk titulu Mistra Evropy?
Tomáš Přikryl: Myslím si, že znovu vyhraje Španělsko.
kuchi: Zdravím Tomáši, kolik tě za kariéru postihlo zranění?
Tomáš Přikryl: Musím říct, že žádné vážné zranění mě nepostihlo, ale těch drobnějších jsem měl dost.
1987: Je trenér Jílek opravdu tak dobrý, jak se říká? :-)
Tomáš Přikryl: Myslím si, že je to výborný trenér, který se chce pořád zlepšovat a vzdělávat. Má na to být jednou hlavním trenérem ligového mužstva.
HonzaRejzek: Vitam te ve Sparte, co budes nosit za cislo? A co Ti na přestup do Sparty řekl John Uličný? At se Ti dari, Tome!!!
Tomáš Přikryl: Ještě se to rozhodlo, uvidíme po soustředění. Pan Uličný mi popřál hodně štěstí.
acsthomas: Ahoj Tome,chci se zeptat jak se těšíš na spolupráci s takovými hráči jako jsou Matějovský,Jarošík Sionko atd.... Děkuji za odpověd :)
Tomáš Přikryl: Určitě se na to těším, protože věřím, že vedle nich může jít má výkonnost hodně nahoru.
acsthomas: Ahoj Tome,chci se zeptat jak jsi přišel na tu oslavu kterou jsi slavil goly na Euro?Doufám že takhle budeš slavit i ve Spartě moc se mi to líbí :)) Děkuji za odpověd
Tomáš Přikryl: Viděl jsem to u jednoho hráče v zahraničí, líbilo se mi tenhle styl, tak jsem to použil.
Pindruch: Ahoj Tomáši. Sparta by měla praktikovat během sezony dva systémy, 4-5-1 a 4-4-2. Která varianta je ti bližší a zda by si například v druhém rozestavení sám raději nastupoval v útoku, či na kraji zálohy (vím, že každý říká, že bude hrát tam, kam ho postaví trenér, ale zajímal by mne čistě tvůj osobní pohled). Díky.
Tomáš Přikryl: Jak už jsem říkal, tak radši bych nastupoval na kraji zálohy nehledě na rozestavení, ale myslím, že to není o základním rozestavení, ale o tom, jak se konkrétní hráči na hřišti pohybují.
BarneyGumble: Jak se těšíš na obnovenou spolupráci s kluky s kterými jsi nastupoval na ME U19 (Krejčí, Kadeřábek, Jánoš atd)? Který z nich má dle tebe největší potenciál?
Tomáš Přikryl: Na spolupráci se těším, protože se známe dobře a už v reprezentaci jsme si hodně sedli. Největší potenciál má Láďa Krejčí.
pesfilipes: Jak myslíš, že tě při návratu do Olomouce v rudém dresu přijmou domácí fanoušci? Těšíš se, jak si užiješ tradičně vřelého přijetí bodrých Hanáků coby Pražák? (naštěstí to dřív jak na podzim nebude)
Tomáš Přikryl: Věřím, že jsem neodešel ve zlém a další vzájemný zápas proběhne v klidu.
Gabra: Ahoj Tomáše, přeji Ti, ať se Ti ve Spartě daří. A zajímalo by mě, jaké jsou Tvoje mimofotbalové aktivity. Co Tě kromě fotbalu baví. Díky za odpověď.
Tomáš Přikryl: Rád si zahraju badminton a bowling.
Sasa: Jak dlouho jsi se rozhodoval nad tím, jestli přestoupit do Sparty či do jiného týmu nebo zůstat v Olomouci?
Tomáš Přikryl: Když jsem zjistil, že ve Spartě probíhají určité změny a buduje se nová Sparta, tak jsem se moc dlouho nerozmýšlel. Měl jsem jasno o tom, že chce být její součástí. Děkuju všem za otázky.
(David Pavlíček): On-line chat končí, děkujeme za dotazy.
(David Pavlíček): On-line chat končí, děkujeme za dotazy.
Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři