AC Sparta Praha

Ladislav Krejčí - Záložník

Úvod - Fanoušci

Datum konání online chatu: 28. 11. 2011 zpět na seznam online chatů

Ladislav Krejčí

datum narození: 5. 7. 1992 funkce: Záložník
místo narození: Praha

Charakteristika

Krejčí je jedním ze tří dorostenců, na které Jozef Chovanec v zimní přestávce sezony 2009/2010 ukázal a kteří se připravovali s A týmem Sparty. Levonohý krajní záložník, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, od samého úvodu přesvědčoval o svém velkém talentu, vyniká především brilantními centry z levé strany. Ve své první sezoně ve velkém fotbale se objevil ve třech ligových a jednom pohárovém utkání. Poctivý hráč s vynikajícím fyzickým fotbalem si postupně začal čím dál hlasitěji říkat o místo v základní sestavě A-týmu, jeho plány ale zbrzdil zbytečný faul libereckého Breznaníka při zimním halovém turnaji, který Láďovu zlomil zánártní kůstku. Krejčí si tak musel od fotbalu na tři měsíce odpočinout, do formy se ale vrátil v pravý čas. Na Mistrovství Evropy hráčů do 19 let v Rumunsku byl jednou z hlavních postav českého výběru, když nejlepší výkon předvedl ve finálovém souboji proti Španělsku (2:3 po prodloužení). V tomto utkání Láďa zastínil věhlasnější hráče soupeře a díky jedné brance a jedné asistenci patřil mezi nejlepší hráče finálového duelu.

Ladislav Krejčí

Položené a zodpovězené otázky

(Moderátor): On-line chat právě začíná.
1748334976: Zdravím Láďo!
Jak se momentálně cítíte, když dostáváte tolik příleži?? A pamatujete si na svůj první gol za A tým?
Ladislav Krejčí: Samozřejmě jsem moc rád, že nastupuju a cítím důvěru trenérů. Moc si toho vážím a užívám si každou chvíli, kterou strávím na hřišti.
foxlik: Ahoj, co říkáš k tomu, že tě komentátoři přirovnávají k Robbenovi? Líbí se ti jeho hra? Doufám. že tě ve Spartě ještě nějaký čas uvidíme, třeba i v příští sezóně v pohárech, chce to nejdřív něco dokázat ve Spartě nemyslíš?
Ladislav Krejčí: Je to můj vzor, jeho hra se mi líbí, takže mě tohle přirovnání těší. Zároveň je ale třeba říct, že do jeho výkonů mám ještě daleko a musím na sobě ještě pracovat.
medobos: Kdo je podle tebe lepší fotbalista z těchto levých záložníků a proč: Zeman, Juhar, Podaný?
Ladislav Krejčí: Každý má své přednosti. Zeman měl skvělou techniku, Juhy má neuvěřitelnou sílu a Kuba Podaný zase rychlost. Všichni to jsou kvalitní fotbalisté.
1748334976: CHtěl bych se zeptat na vaše vzdělání? co jste studoval za školu?
Ladislav Krejčí: Studoval jsem střední anglo-německou obchodní akademii.
adam: Chci se tě zeptat, jaký máš názor na "snahu" Kweukeho s Abenou naučit se alespoň trochu komunikovat v češtině.
Ladislav Krejčí: Oba dva se snaží, pochytávaj slovíčka a určitě se budou dál učit.
Hagino7: Čau Láďo ,chci se zeptat jaká je nálada v týmu po zápase s Duklou?
Ladislav Krejčí: Chtěli jsme vyhrát před domácím publikem, což se nepovedlo, takže se musíme teď soustředit na další zápas v Jablonci, kde budeme chtít znovu vyhrát.
dejvid006: Ahooj chtěl jsem se zeptat, jestli uvažuješ,když dostaneš nabídku ze zahraničí,že bys jí vzal a nebo jestli si ymslíš,že by pro Tebe bylo mnohem lepší ještě pár let zůstat ve Spartě a pak jít třeba do většího klubu??
Ladislav Krejčí: Soustředím se na hru za Spartu a vůbec nepřemýšlím nad nějakým přestupem. Jsem rád, že jsem ve Spartě a prosadil jsem se do základní sestavy a, jak už jsem říkal, mám důvěru trenérů.
miroveith: Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem trenéři ve Spartě analyzují vaše výkony v zápasech, případně v trénincích. Zajímá mě, jak podrobně dostáváte zpětnou vazbu o svém výkonu - naběhané kilometry, počet sprintů, úspěšnost přihrávek atd. A kdo vám tuto zpětnou vazbu poskytuje, pan Hašek, pan Chovanec, někdo jiný. Děkuji.
Ladislav Krejčí: Hned druhý den po zápase máme hodnocení, kde nám trenéři říkají, co bylo dobře, co špatně. Většinou je součástí i video, na kterém nám rovnou ukazují, co máme zlepšit atd. Tréninky si vyhodnocujeme podle toho, co je jejich náplní.
peter22: Chcem sa ta spytat aky mas nazor na slovenskeho golmana Lubose Kamenara? ako ho hodnotis ako svojho spoluhraca?
Ladislav Krejčí: Luboš je dobrý brankář, má to ale dost těžké se prosadit. Když chodí chytat za béčko, tak předvádí dobré výkony.
1058001306: Láďo, tak jaké to je, střílet góly jak na běžícím páse i v "A"čku Sparty? Věříš, že Sparta letos vyhraje ligu, a že bys mohl střílet góly i v Lize mistrů?
Děkuju Honza.
Ladislav Krejčí: Jsem rád za každý gól rád. Neřekl bych, že jsem jich dal zase tolik :) Věřím, že další góly přidám a pomůžu tím k zisku titulu i postupu do Ligy mistrů.
mizo: Čau Láďo... Byla celkem vtipná fotka ve sportu, jak máš vyplázlej jazyk a všim jsem si toho víckrát, že si ho moc nehlídáš:) Nebojíš se, že si ho vnějakym souboji ukousneš?:) Jinak samozřejmě gratuluju k probojování se do základu a k dobrejm výkonům:)
Ladislav Krejčí: Říkají mi to trenéři i táta od malička, ať ho zastrčím, ale je to instikt, o kterém ani nevím. Zatím jsem si jazyk neukousnul, tak doufám, že to tak i zůstane :) Díky za gratulace.
willdonor: ahoj, zajímalo by mě, jestli ti nechybí spolupráce s Pavelkou a jak bys hodnotil jeho aktuální výkony. díky Mikoláš.
Ladislav Krejčí: S Davidem jsme si vždy na hřišti vyhověli, ale v současné době jsou ve Spartě také kvalitní hráči, se kterými si rozumím. Na dálku se teď vzájemně sledujeme, voláme si a gratulovali jsme si ke vstřeleným gólům. Moc mu přeju, že se mu daří.
StanleyJ: Ahoj Láďo,
možná, že si mě ještě budeš pamatovat, trénoval jsem tě s panem Mackem a Slunéčkem. Mám velkou radost, že jsi to dotáhl až tak daleko a přeju Ti, aby se ti vyhýbala zranění a abys zůstal takový skromný a pohodový kluk, jakého si Tě pamatuju a vydrž na sobě pracovat, jako do teď a věřím, že to dotáhneš hodně daleko. K tomu Ti držím palce a chci se zeptat, jaký máš vysněný klub, kam by ses chtěl dostat. Pozdravuj rodiče a ostatní kluky 92. Ahoj Standa J.
Ladislav Krejčí: Určitě si vás pamatuju a moc děkuji za gratulace a přání. Budu se snažit, abych zůstal pořád stejný, kluky budu pozdravovat.
matt: Láďo, jak vzpomínáš na dorost, kdy jste válcovali jednoho soupeře za druhým a neměli jste v lize konkurenci? A čím to podle tebe bylo? Sešli se v týmu nejkvalitnější dorostenci v republice nebo jste měli dobrou partu a trenéra? Díky za odpověď a přeju hodně štěstí a stabilní místo v sestavě :)
Matěj
Ladislav Krejčí: Čas od času si na to vzpomenu, protože v tomto týmu byla výborná parta a mám z té doby nejlepší kamarády. Zároveň to byl jeden z nejlepších zážitků v mé fotbalové kariéře.
michalst: Ahoj Ladislave. Co říkáš na spackaný zápas s Duklou. Jak by jsi ho hodnotil? A co uděláte pro to, aby poslední zápas podzimu nebyl také takový. Děkuji a přeji mnoho sportovních úspěchů. Michal
Ladislav Krejčí: Prvních dvacet minut jsme hráli dobře, pak jsme přestali být aktivní a nedařila se nám kombinace. Často jsme ztráceli míče a ve druhém poločase jsme kazili i z nervozity. Proti Jablonci chceme zase předvádět pěkný fotbal a toužíme podzimní sezonu zakončit vítězstvím.
redbull: Čau Láďo,jak náročný je trenér Martin Hašek?
Ladislav Krejčí: Trenér Hašek je hodně náročný, protože chce aby tým podával co nejlepší výkony a plnil jeho taktické pokyny. Je to normální, jinak to nebude přinášet úspěch.
Hagino7: ještě sem se chtěl zeptat kdo ná vás mladý v kabině má největší vliv ,kdo je nějvětší osobnost či se stará o náladu v týmu?
Ladislav Krejčí: Všichni zkušení hráči se nám snaží pomoct. O náladu v kabině se starají především Švengy, Matěják nebo Erich Brabec. S Pepou Hušbauerem je taky velká sranda.
(Moderátor): Děkujeme za vaše otázky, on-line chat končí.
Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři