AC Sparta Praha

Marek Matějovský - Záložník ACS

Úvod - Fanoušci

Datum konání online chatu: 15. 6. 2010 zpět na seznam online chatů

Marek Matějovský

datum narození: 20. 12. 1981 funkce: Záložník ACS
místo narození: Brandýs nad Labem

Charakteristika

Technický fotbalista, který zpravidla nastupuje ve středu záložní řady. Upoutal v Mladé Boleslavi, dostal se do reprezentace a poslední tři roky strávil v anglickém klubu FC Reading, kde si ale kvůli zdravotním potížím příliš nezahrál.

Marek Matějovský

Položené a zodpovězené otázky

zdenecek8: Ahoj Marku, jsme moc rádi, že jsi přišel do Sparty a že nám pomůžeš k dalšímu titulu. Jak se těšíš na zápasy ve Spartě a fanoušky? Už víš jaké číslo budeš mít na dresu? Přeju hodně štěstí a úspěchů. Čau, Zdenda :)
Marek Matějovský: Zdravím všechny fanoušky ACS! Samozřejmě se nazápasy těším moc, doufám, že budou úspěšné. Nosit budu číslo 8. Díky hza přání!
enzi151: Jak si myslíš že by v tuhe chvíli dopadl zápas mezi Readingem a Spartou?
Marek Matějovský: Dobrá otázka. V tuto chvíli věřím, že by vyhrála Sparta.
koudav: Dobrý den.Co jste hrál v Readingu?
Marek Matějovský: Nejčastěji středového záložníka.
koudav: Dobrý den,chtě bych se zeptat,jakou zálohu by jste chtěl tady ve Spartě hrát.?
Na kraji,nebo ve středu?
Marek Matějovský: Preferuji místo ve středu zálohy, kde jsem odehrál nejvíc zápasů.
RomcaBrozu: Zdravím tě. Jak se cítíš zpátky doma?
Marek Matějovský: Cítím se samozřejmě dobře. Návrat do známého prosdtředí je vždycky jednodušší.
Amphicyoni: Dobrý den. Jsem rád, že jste posílil Spartu. Chtěl bych se zeptat co říkáte na posilování africkými hráči? Já jsem rozhodně pro, myslím si, že takovéto doplnění kádru je ku prospěchu. Jak to vidíte vy? Děkuji a přeji hodně štěstí.
Marek Matějovský: V Anglii jsem měl možnbost hrát s někoilika Afričany, kteří svou kvalitu rozhodně měli. Proto si myslím, že hráči z tohoto kontinentu mohou pomoci i Spartě.
monk: Ahoj Marku jsem moc rád, že jsi si vybral právě Spartu a přeju at se povede postup do LM. Komu fandíš v JAR??? Co říkáš na africké vuvuzely?? Můžeš srovnat Spartu a Reading včem jsou kluby nejvíce odlišné??? Díky za opověd:)
Marek Matějovský: 1. Fandím Anglii, už proto, že jsem měl tu možnost tam hrát a zem i poznat.
2. Jako pro většinu lidí jsou i pro mě poněkud otravné.
3. Ve Spartě jsou rozhodně vyšší ambice. Co se týče komfortu pro hráče, je to srovnatelné.
munzig: Dobrý den rád vás vidím ve Spartě a doufám že se vám bude dařit. Mam dvě otázky. Bylo něco co vás při příchodu do Sparty překvapilo? Druhá otázka se týká posil. Jak zatim vypadají nový hráči z Afriky na treninku ?
Marek Matějovský: Překvapila mě velikost realizačmního týmu, která se co do počtu členů podobá Readingu.
vlcin: Čau Marku myslíš že jsou ti Kamerunci dobrými posilami?
Marek Matějovský: To se teprve ukáže. Jsou tu krátce na to, aby se to dalo jasně říct.
Proca: Ahoj Marku,chtěl bych se zeptat jak se ti líbí ve Spartě,s kym si ve Spartě rozumíš a nakonec REal Madrid nebo Barcelona?Děkuji moc za odpověď a děkuji hlavně za to že sis vybral právě ACS!!Jsi výborný hráč,proto přeji navrat ke své skvělé formě....
Marek Matějovský: Ve Spartě to zatím poznávám, ale dosud se žádné problémy neobjevily. Nejvíc si samozřejmě rozumím ze zkušenějšími hráči, které jsem měl možnost potkat už v minulosti. Jako většině fotbalistů i fanoušků se mi zamlouvá hra Barcelony.
KoRnY123: Zdravím Marku, co říkáš na nové spoluhráče z Afriky a mladíky z dorostu? A a jak se ti líbí zatím slaboučkej šampionát v JAR? Chtěl bys aby sparťanští fans používali vuvuzelu? Ať se daří
Marek Matějovský: Na Afričany už jsem odpovídal. Co jsem měl možnost vidět v tréninku, pár hráčů z dorostu vypadá dobře. Snad jim to vydrží, aby se v budoucnu mohli stát oporami A týmu.
marek123: Dálší otázka,myslíš si že máme nato abychom se dostaly do LM,a poté ve skupině zahrály?
Marek Matějovský: I v minulé sezoně Sparta ukázala, že kvalitu má. Letos je šance na postup vyšší, ale nesmí se podlehnout tomuto dojmu a ke každému zápasu přistoupit maximálně zodpovědně, ať už soupeř bude jakýkoliv.
Jank: ahoj Matěji kde bych mohle sehnad tvuj podpis
Marek Matějovský: Až budeme v Praze, nebude to problém.
caudy: Marku jaký herní styl Ti nejvíc vyhovuje??? Na čtyři záložníky nebo na pět záložníků?? Díky za odpověď
Marek Matějovský: Pro mě je důležité, co nám na hřiště určí trenér a snažím se vždy dodržovat pokyny trenérů.
MadFrog: Ahoj Marku. Jsem rád, že tě vidím v našem dresu. A k otázce, dokázal by jsi zhodnotit kvalitu týmu Sparty v porovnání s kluby v anglické premier league? Jak by asi Sparta obstála v této lize? Děkuji a přeji hodně úspěchu a hlavně pevné zdraví.
Marek Matějovský: Myslím, že by Sparta v  Premier League mohla hrát střed tabulky, protože dojem z anglické ligy hodně ovlivňuje skvělé atmosféra na stadionech, ale samotná výkonnost není o tolik lepší než tady.
caudy: Ahoj Marku, chtěl bych se zeptat jak se cítíš na soustředění ve Františkových lázních?? Jestli je všechno po operaci v pohodě??? Musím upřímně říct, že mi tvůj přestup do Sparty udělal velkou radost. :) Přeji Ti hodně štěstí a hlavně zdraví ve Spartě. :) Díky za odpověď.
Marek Matějovský: Cítím se dobře, trénuji naplno a dělám přesně to, co ostatní. Věřím, že to tak vydrží.
acspatrik: Welcome ve sparte Marku jakej je tvuj nazor na nhl a jestli mas v nhl oblibeneho hrace a tym snad v nhl tez veris tampe bay . Ses nas novej spielmachr a este som se chtel zeptat jestli si drive mel nabidky od ostravy a slavie dik za odpoved
Marek Matějovský: NHL mám rád. CHtěl bych se jednou na nějaký zápas jet podívat, nejlépe Phoenix Coyotes, protože se znám osobně s Radimem Vrbatou.
Nabídky z Ostravy ani Slavie jsem neměl.
hrob95: Vítej ve Spartě! Jak tě brali fanoušci v Readingu? Chtěl bys ještě někdy vyzkoušet zahraniční angažmá?
Marek Matějovský: Nad tím teď nepřemýšlím, protože jsem ve Spartě a chci podávat co n ejlepší výkony tady.
Koceg: Čau Máro, jak si myslíš, že tě přijme "publikum" v Boleslavi? Takový Kulič si od nich vyslechl, přitom jim, stejně jako ty, nic neudělal, pouze šel do Sparty..
Marek Matějovský: Neočekávám nic, nechám se překvapit na místě.
milan71: Budes hrt zitra ve frantovkach se sokolovem B
Marek Matějovský: Těžko říct, záleží na trenérech.
Dawis92: Vybral sis Spartu, také kvůli tomu abys byl na očích Bílkovy?
Marek Matějovský: Spartu jsem si vybral, protože to je nejlepší klub v Čechách a měla o mě zájem a zároveň má nejvyšší ambice. Nároďák momentálně neřeším.
stranous: Dobrý den, chci se zeptat, jaké po vás bude po třech letech se opět vrátit do české gambrinus ligy? protože v Anglii je trošku jiný styl fotbalu, myslíte že zkušenosti právě z premier league by vám tady mohli pomoci v osobních soubojích?? protože podle mě by už česká liga měla trošku přitvrdit, jinak se vždycky budeme plácat v nějakých předkolech ligy mistrů.
Marek Matějovský: Zkušenost z Anglie mi pomoci může, ale určitě nejen ve tvrdosti hry.
heroeska: Zdravím tě Marku! Předem ti gratuluji k návratu do čech a přeji ti mnoho zdaru:)) Rád bych se tě ale zeptal kterého hráče si ze Sparty nejvíce ceníš a také s kým by si chtěl ve středu zálohy spolupracovat, kdo ti tak nejvíce zatím podle oka sedí? Také jaký máš názor na to, že v naší lize, potažmo Spartě se bojí nebo neumí střílet pěkné goly z dálky? Jediní dva hráči jsou Sion a Kuca kteří se nebojí, budeš se také snažit střílet parádičky z 25 metru?:)) Díky moc a ať se ti daří:)
Marek Matějovský: Hráči jsou tady kvalitní všichni, zatím je teprve poznávám a věřím, že se Spartě bude dařit, ať bude hrát kdokoliv.
OndraSF: Zdravím Máro. Je známé, že v Anglii dbají na nabrání svalové hmoty, aby měli hráči sílu v osobních soubojích, takže se fotbalisté potom vracejí třeba i s osmi kily navíc. Jak se změnila vaše váha od angažmá v Mladé Boleslavi? Díky a hodně štěstí ve Spartě!
Marek Matějovský: Na posilování se tam dbá určitě víc, než tady, ale já jsem nebyl ten případ. Moje váha je plus mínus stejná.
kane77: Ahoj Marku, jaký názor máš ohledně fanoušků, např. pyrotechnika v hledišti, chorea transparenty apod..Díky.
Marek Matějovský: Co se týče fanoušků, jsem v Anglii poznal velice dobré atmosféry na stadionech, nicméně pyrotechnika se tam neobjevovala. Transparenty a chorea jsou fajn.
DenisACS: Dobrý den Marku, Předem bych vám chtěl popřát jen a jen samé úspěchy u nás :) Mám jeden dotaz, kdyby jste měl Spartě doporučit jednoho útočníka, kdo by to byl ? Předem díky za odpovět :) A ještě jednou ať se daří a velkým obloukem od zdravotních problémů :)
Marek Matějovský: Co jsem měl možnost poznat, nejvíce mě zaujal Jan Koller.
PAPs: Ahoj Marku, co děláš, když nehraješ fotbal?
Marek Matějovský: Když to jde, trávím čas s rodinou, popřípadě se věnuji dalším sportům.
Gonzales: S kym jsi na pokoji?je s vami Martin Jirous?dorazil uz Kweuke?:) diky za odpovedi
Marek Matějovský: Na pokoji jsem s gólmanem Lukášem Zichem.
coreacs: Ahoj Marku, rád bych se zeptal, jaký je rozdíl v tréninku zde v ČR orpoti Anglii?
Marek Matějovský: V Anglii jsem nezažil ani jeden den třífázového tréninku.
Pikasso: Ahoj Marku jak se těšíš na zapasy s Mladou Boleslaví?
Marek Matějovský: Těším se na všechny zápasy, ať už budeme hrát s kýmkoliv. Samozřejmě s Boleslaví to budou zápasy pro mě trošičku specifické.
Matthi: Ahoj Marku, vitej ve Sparte, chci se Te zeptat jak vidis sance narodaku na postup na ME a kdo je Tvuj favorit na titul MS? Diky za odpoved a at se Ti dari.
Marek Matějovský: V postum národního týmu na ME věřím. NA MS favorizuji Španěle, ale nejvíce fandím Anglii a Slovensku. Děkuju za vaše otázky a přání, budu se snažit Vás nezklamat!
Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři