AC Sparta Praha

Hospitality

Úvod - Business

AC Sparta Praha je nejúspěšnější a největší fotbalový klub v České republice, a to nejen po sportovní stránce, ale také z ekonomického hlediska.

Přinášíme Vám možnost zažít speciální atmosféru a nejvyšší úroveň a přístup k fotbalovému zážitku Vašeho oblíbeného klubu. Exkluzivní VIP catering a osobní péče naplní všechny Vaše smysly. Na hřišti můžete sledovat Vaše oblíbené fotbalové mužstvo a v zázemí Vás a Vaše hosty budeme hýčkat v prvotřídním prostředí s rozsáhlým občerstvením formou bufetu s gastronomickými specialitami.

Zpříjemněte si Váš fotbalový zážitek a zažijte jedinečnou atmosféru a komfort v zázemí GENERALI Areny, ať už soukromě se svými přáteli nebo se svými obchodními partnery. AC Sparta Praha Vám v každém případě vždy nabízí optimální přístup a různé typy úrovně VIP.

Naučte se zažít profesionální fotbal nejen jako host, ale také jako hostitel svých soukromých i obchodních přátel. Nikde se radost a smutek, nadšení a zklamání nenachází tak blízko u sebe během 90 minut.

Sháníte dárek pro své blízké? Chcete udělat dojem na své obchodní klienty? Pozvěte své hosty do světa profesionálního fotbalu a získejte si je pozváním do GENERALI Areny jako výjimečnou a exkluzivní formu dárku nebo obchodního jednání a navažte tak nové obchodní kontakty. Úspěšné firmy se schází v GENERALI Areně na zápasech AC Sparta Praha.

Pokud se i Vy chcete stát majitelem těchto VIP místa a zažít nezapomenutelné sportovní i gastronomické zážitky, neváhejte a kontaktujte nás.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Kontakt:
AC Sparta Praha fotbal a.s.
E-mail: vip@sparta.cz

VIP CLUB

Zažijte lepší fotbalový zážitek.

Pořiďte si VIP CLUB a bavte se se svými přáteli nebo obchodními partnery ve vyhřívaném komfortním stanu VIP CLUB a získejte výhody po celou sezónu.

Vaše místa budou platná na všechna utkání v české nejvyšší soutěži, na zápasy domácího poháru a také na předkola Ligy mistrů či Evropské ligy. Samozřejmostí je možnost rezervace míst na základní skupinu Ligy Mistrů či Evropské ligy a speciální slevy na tyto místa.

Klubová karta VIP CLUB opravňuje držitele ke vstupu do VIP sekce na hlavní tribuně a k využití příslušného sedadla.

Platnost na všechna utkání A-týmu v soutěžích FAČR a předkola soutěže UEFA

 • Vstup do cateringového stanu VIP CLUB na ochozu stadionu nad presscentrem
 • Hodinu před zahájením zápasu a dále během zápasu (do 60 minuty)  lze využít kompletní cateringový servis, který je tvořen teplým a studeným buffé, nealko nápoji včetně teplých nápojů a pivem
 • Po ukončení utkání je VIP stan otevřen ještě 30 min a hosté mají k dispozici nápoje.
 • Karta může být vystavena na jméno fyzické osoby nebo jméno firmy (v tom případě je karta přenositelná). Alternativně je možno vystavovat jednorázové karty na jednotlivé zápasy
 • Logo Vaší společnosti na tabuli sponzorů ve stanu VIP CLUB
 • Logo Vaší společnosti na www.sparta.cz v sekci CLUB PARTNER
 • Pozvání na závěrečný večírek klubu AC Sparta Praha k ukončení sezóny

VIP LETNÁ

Zažijte lepší fotbalový zážitek v novém VIP.

Pořiďte si VIP LETNÁ a bavte se se svými přáteli nebo obchodními partnery v komfortně zařízeném prostředí VIP LETNÁ a získejte výhody po celou sezónu.

Vaše místa budou platná na všechna utkání v české nejvyšší soutěži, na zápasy domácího poháru a také na předkola Ligy mistrů či Evropské ligy.

Klubová karta VIP LETNÁ opravňuje držitele ke vstupu do VIP sekce na hlavní tribuně a k využití příslušného sedadla.

 • platnost na všechna utkání A-týmu v soutěžích FAČR a soutěže UEFApo ukončení utkání je VIP stan otevřen ještě 30 min a hosté mají k dispozici nápoje.
 • vstup do cateringového stanu VIP LETNÁ na spodním tréninkovém hřišti
 • hodinu před zahájením zápasu a dále během zápasu (do 60 minuty) lze využít kompletní cateringový servis, který je tvořen teplým a studeným buffé, nealko nápoji, vínem, pivem a teplými nealkoholickými nápoji
 • karta může být vystavena na jméno fyzické osoby nebo jméno firmy (v tom případě je karta přenositelná). Alternativně je možno vystavovat jednorázové karty na jednotlivé zápasy
 • logo Vaší společnosti na www.sparta.cz v sekci CLUB PARTNER
 • pozvání na závěrečný večírek klubu AC Sparta Praha k ukončení sezóny

VIP POLSTER

Zažijte lepší fotbalový zážitek a zajistěte si své místo v exkluzivní společnosti obchodních partnerů klubu.

Pořiďte si VIP POLSTER a bavte se se svými přáteli nebo obchodními partnery v hlavní budově GENERALI Areny a získejte výhody po celou sezónu. Vaše místa budou platná na všechna utkání v české nejvyšší soutěži, na zápasy domácího poháru a také na předkola Ligy mistrů či Evropské ligy. Při zakoupení VIP POLSTER máte navíc tato místa zaručena také na základní skupinu Ligy Mistrů či Evropské ligy a speciální slevy na přikoupení dalších míst.

V hlavní budově GENERALI Areny získáte přístup do všech VIP prostorů a zažijete tak formální i neformální exkluzivní atmosféru.

Na hlavní tribuně jsou Vaše místa přímo uprostřed tribuny s nádherným výhledem na celé hřiště. Klubová karta VIP POLSTER opravňuje držitele ke vstupu do VIP sekce na hlavní tribuně a k využití příslušného polstrovaného sedadla přímo uprostřed hlavní tribuny.

 • Platnost na všechna utkání A-týmu v soutěžích FAČR a UEFA
 • Vstup do hlavní budovy GENERALI Areny
 • Hodinu před zahájením zápasu a dále během zápasu (do 60 minuty) lze využít kompletní cateringový servis v prostorách hlavní budovy, který je tvořen teplým a studeným buffé, nealko nápoji, vínem, pivem a teplými nealkoholickými nápoji
 • Po ukončení utkání je VIP restaurace otevřena ještě 60 min a hosté mají k dispozici nápoje
 • Karta může být vystavena na jméno fyzické osoby nebo jméno firmy (přenositelnost karty). Alternativně je možno vystavovat jednorázové karty na jednotlivé zápasy
 • Logo Vaší společnosti na tabuli sponzorů v hlavní budově ve VIP zóně
 • Logo Vaší společnosti na www.sparta.cz v sekci CLUB PARTNER
 • Pozvání na závěrečný večírek klubu AC Sparta Praha k ukončení podzimní a jarní části fotbalové sezóny

VIP LOUNGE

Zažijte lepší fotbalový zážitek a zajistěte si své místo v exkluzivní společnosti největších obchodních partnerů klubu.

Zakoupením VIP LOUNGE získáte uzavřený Skybox s nádherným výhledem blízko hřiště jen pro Vás, Vaše přátele nebo obchodní partnery. Po celou dobu bude o Vás a Vaše hosty pečovat hosteska, která bude mít v péči jen Vás. Zároveň získáváte přístup do hlavní budovy GENERALI Areny a získáte výhody po celou sezónu. Vaše místa budou platná na všechna utkání v české nejvyšší soutěži, na zápasy domácího poháru a také na předkola Ligy mistrů či Evropské ligy. Při zakoupení VIP LOUNGE máte navíc tato místa zaručena také na základní skupinu Ligy Mistrů či Evropské ligy a speciální slevy na přikoupení dalších míst.

V hlavní budově GENERALI Areny získáte přístup do všech VIP prostorů a zažijete tak formální i neformální exkluzivní atmosféru.

Klubová karta VIP LOUNGE opravňuje držitele ke vstupu do VIP sekce uvnitř budovy klubu a k využití příslušného VIP LOUNGE s jedinečným výhledem na hřiště.

 • Platnost na všechna utkání A-týmu v soutěžích FAČR a UEFA
 • Vstup do hlavní budovy GENERALI Areny
 • Hodinu před zahájením zápasu a dále během zápasu (do 60 minuty) lze využít kompletní cateringový servis v prostorách hlavní budovy, který je tvořen teplým a studeným buffé, nealko nápoji, vínem, pivem a teplými nealkoholickými nápoji
 • Po ukončení utkání je VIP restaurace otevřena ještě 60 min a hosté mají k dispozici nápoje a drobné občerstvení
 • Karta může být vystavena na jméno fyzické osoby nebo jméno firmy (přenositelnost karty) Alternativně je možno vystavovat jednorázové karty na jednotlivé zápasy
 • Logo Vaší společnosti na tabuli sponzorů v hlavní budově ve VIP zóně
 • Logo Vaší společnosti na www.sparta.cz v sekci CLUB PARTNER
 • Pozvání na závěrečný večírek klubu AC Sparta Praha k ukončení podzimní a jarní části fotbalové sezóny

VIP SKYBOX

Fotbalové zápasy AC Sparta Praha přináší vynikající příležitost pro pozvání svých obchodních přátel k projednání obchodních záležitostí a zároveň s nimi zažít fantastické a nezapomenutelné fotbalové zážitky plné vzrušení a emocí.

Fotbalové zápasy můžete sledovat z pohodlí luxusního skyboxu nebo z venkovního balkónu, který má každý skybox svůj vlastní.

Vynikající gurmánské speciality, které jsou k dispozici v každém skyboxu s výběrem vlastního menu vč. širokého výběru nealkoholických a alkoholických nápojů.

Skybox je k dispozici nejen na všechny fotbalové zápasy AC Sparta Praha, ale můžete je využívat pro jakékoliv příležitosti během celého roku včetně zápasů reprezentace ČR a ostatních akcí. V prostorách je také centrální bar pro setkání s ostatními majiteli skyboxů.

Každý ze třinácti skyboxů je přístupný přes speciální VIP vchod s výtahem, má vlastní sociální zařízení a kuchyňku, je vybaven luxusním italským designovým nábytkem vč. 55" TV obrazovky a vysokorychlostního WIFI připojení.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Pavel Matušek
Sales Manager
matusek@sparta.cz
Tel.: +420 220 111 139

Objednávka občerstveníProvozní řád

Dress Code
V případě VIP SKYBOX se jedná o nejluxusnější VIP prostory stadionu, ve kterých se pohybují nejvýznamnější klienti, proto žádáme všechny hosty, aby dodržovali požadovaný dress code. U mužů předpokládáme košili s límečkem, polokošili, doplněnou vždy o sako. Kalhoty by měly být látkové, střídmé, pokud džínové, tak POUZE tmavé, ne modré. Boty dle uvážení, nevhodné jsou sandály a tenisky. Pro ženy platí, že mohou mít kalhoty či sukni doplněnou o halenku či šaty. Pro obuv platí stejné pravidlo jako u mužů. Absolutně nepřípustné jsou kraťasy a sandály.
Nebudou–li hosté vhodně oblečeni, nebudou již do daných prostor vpuštěni.

Příchod na stadion
Upozorňujeme, že stadion se otevírá hodinu před zápasem (výjimečně pak 1,5 hodiny). Žádáme hosty, aby opravdu nepřicházeli na stadion dříve, nebudou do daných prostor vpuštěni. Hosté, kteří přijedou vlastními vozy na parkoviště Technická zóna, musí do samotného VIP prostoru projít brankou u hlavního vchodu, kam je navede ochranka parkoviště. Hosté musí projít čtecím zařízením a nemohou chodit do VIP prostor přes zadní vchod a mix zónu. Další možností je využití našeho Limousine Servisu, který je určen právě pro jejich maximální komfort. Hosté, kteří budou dopraveni prostřednictvím Limousine Servise, budou přivezeni před hlavní vchod, kde pak na stadion projdou jednoduše VIP vchodem. Jakmile hosté projdou přes čtecí zařízení na stadion, nemohou ho již pak opakovaně opouštět. Karta je po opuštění stadionu pro daný den pak již neplatná.

Limousine Service
Na utkání můžou hosté využít avizovaný Limousine Servis. Objednávky transferů 24 hodin před zápasem zasílat reservation@karlimousine.cz popř. tel. na dispečink 725 767 676.
Do objednávky uvádět: čas a adresu vyzvednutí, čas zpátečního transferu z Letné (30 min čekání v ceně) Jméno klienta (firmy), kontakt a počet přepravovaných osob.
Nadlimitní kilometry (nad 30 km) 32 Kč vč. DPH/km.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři